• Ново
Леново ThinkPad L-15.6 - Core i 7100U-GB RAM МЕМОРИЈА-GB SSD

Леново ThinkPad L-15.6 - Core i 7100U-GB RAM МЕМОРИЈА-GB SSD

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Lenovo Think Pad L570 20 J8 - Core i3 7100 U / 2.4 GHz - Win 10 Pro 64-битна - 4 GB RAM МЕМОРИЈА - 180 GB SSD TCG Опал Енкрипција 2 - ДВД-Писател - 15.6" 1366 x 768 (HD) - HD Графика 620 - Wi-Fi Bluetooth - WWAN надградба - црна Леново Think Pad L570 - 15.6" - core I3 7100 U - 4 Gb Ram Меморија - 180 Gb ssd.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.