• Ново
Fyydes Двор Салон Во Собата Со Перници Полиayан Сива, Отворено Мебел Сетови

Fyydes Двор Салон Во Собата Со Перници Полиayан Сива, Отворено Мебел Сетови

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Создадете релаксирачка дневна област со овој комплет за дневна соба поли patiан. Овој удобен градинарски салон, со челична рамка обложена со прав покриена со ЈПATАН, е цврст и лесен за чистење. Густо обложените перници додаваат дополнителна удобност во вашето време за лежење. Капаците на перницата се отстранливи и се перат со патенти. Дополнително, подножјето може да послужи и како масичка за кафе за одржување на вашите различни најважни работи. Овој надворешен салон е лесен за движење со лесна конструкција. Благодарение на модуларниот дизајн, можете да го поставите комплетот во секој аранжман според вашиот вкус. Важна забелешка : препорачуваме да го покриете салонот за време на дожд, снег и мраз за да трае неговата најдобра услуга.Боја : Сива боја на перница : Антрацитематеријал : ЈП (полиетилен) rан, челичен материјал обложен со прав од перница : Ткаенина (100% полиестер)материјал за Полнење на перницата на седиштето : материјал За Полнење со пена од перница за потпирач за грб : дебелина на перницата со Памучни Влакна : 2"Дебелина На Перницата На Потпирачот за Грб : 5,9"Аголен Тросед : димензии : 23.6" x 23.6" X 23.6" (w x d x h)ширина на седиштето : 22.4"длабочина на седиштето : 22.4"Висина на седиштето од земја : 12.6"Среден Тросед : димензии : 21.3" x 23.6" x 23.6" (w x x h)длабочина на седиштето : 22.4"висина на седиштето Од земја : 12.6"Сингл софа : Димензии : 23.6" X 23.6" X 23.6" (w x d x h)ширина на седиштето : 21.3"длабочина на седиштето : 22.4"висина на седиштето од земја : 12.6"подножје : димензии : 23.6" x 23.6" X 12.6" (w x x h)потребно е склопување : да испораката содржи : 2 x Аголен Софа2 X Средина софа1 X Единствен Софа2 x Подножје 7 X Седиште Перница7 x НАЗАД ПЕРНИЦА fyydes 7 парче двор дневна во собата со перници поли grан сива,отворено мебел поставува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сончање Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветен Принт Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороденче Боди Со Лента

DEN 303.84

Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветни Печати Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороден�

Дикона Жени Еден Костим За Капење В - Вратот Шпагети Ремен Стомак Контрола Костим За Капење Костим За Капење Мрежа Костими За

DEN 1.33

Жените Бикини Ромпер, Без Ракави V Вратот Надвор Од Рамото Види Преку Точка Пливање Лето Плажа Костими З�

Женска Егзотична Долна Облека Поставува Не-Трага Мраз Свила Дише Среден Струк Еднобојна Долна Облека Ноќна Облека Беж М

DEN 239.84

Женска Егзотична Долна Облека Комплети 3пц Мраз Без Трага Свила За Дишење Долна Облека Со Еднобојна Цвр�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.