• Ново
Додатоци за Декорација на домот Неткаен Материјал Плисирана Завеса За Заштита На Приватноста На Завесите За Спална Соба

Додатоци за Декорација на домот Неткаен Материјал Плисирана Завеса За Заштита На Приватноста На Завесите За Спална Соба

Оценка на клиентот:
DEN 702.08

Износ
Залиха

Тип На Ставка : Завеса. Материјал : Полиестер. Боја : Бела,Црна, Кафеава. Применлив Тип На Прозорец : Прозорец Ориел. Техника : Преклопување. Метод на отворање и Затворање : Горниот Отворен. Функција : Половина Засенчување (40% -70%). Употреба : Дома. Големина (1, ширина*должина) : 60*150 см/23,62"*59,06". Големина (2, ширина*должина) : 60*180 см/23,62"*70,87". Големина (3, ширина*должина) : 90*150 см/35,43"*59,06". Големина (4, ширина*должина) : 90*180 см/35,43"*70,87". Карактеристики : . 1. Материјал : завесата прифаќа 100% неткаен материјал, кој е безбеден и нетоксичен, дише и заштита на животната средина, и може да го блокира поголемиот дел од ултравиолетовото зрачење и штетната прашина за да обезбеди удобна околина за дома. 2.Безбедно и Сигурно : многу бебиња и миленичиња се многу непослушни и се многу заинтересирани за с. Многу завеси содржат синџири од монистра и кабел, кои се привлечни и опасни за нив, така што завесата ги отстранува овие дизајни и ја намалува веројатноста за трагични настани предизвикани од овие дизајни. 3. Лесно и Удобно : инсталирањето на завесите бара само три чекори - сечење, кинење и лепење, повеќе не бара никакви комплицирани алатки. И можете да заштедите многу време и не треба да најдете професионални луѓе за инсталирање. 4. Неограничено : ова е завеса што може да се исече по желба. Дали сеуште сте вознемирени за наоѓање завеса погодна за вашиот домашен прозорец? Сега, оваа завеса доаѓа да ве спаси. Треба само да го исечете според големината на прозорецот за да ја прилагодите на вистинската големина. 5. Лесно за чистење : Ако прашината, можете да ја избришете со крпа за садови или прашина од пилешки пердуви, нема потреба да ја миете, што може да ја одржува чиста и да биде корисна за двете раце. Пакетот Вклучува : . 1 х завеса. Забелешки : . 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде мала разлика од она што го очекувате, ве молиме дозволете. Материјал : завесата прифаќа 100% неткаен материјал, кој е безбеден и нетоксичен, дише и заштита на животната средина, и може да го блокира поголемиот дел од ултравиолетовото зрачење и штетната прашина за да обезбеди удобна околина за дома. Безбедно и Сигурно : многу бебиња и миленичиња се многу непослушни и се многу заинтересирани за с. Многу завеси содржат синџири од монистра и кабел, кои се привлечни и опасни за нив, така што завесата ги отстранува овие дизајни и ја намалува веројатноста за трагични настани предизвикани од овие дизајни. Лесно и Удобно : инсталирањето на завесите бара само три чекори - сечење, кинење и лепење, повеќе не бара никакви комплицирани алатки. И можете да заштедите многу време и не треба да најдете професионални луѓе за инсталирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јахмол Корсаж, од 6, Корсажи За Топка, Невестински Цвет Се Зголеми За Рустикална Гроздобер Свадба, Корсаж Цвет, Топка Корсаж

DEN 1.67

Описи : 100% Сосема Нови Рачно Изработени Ракотворби Материјал : Свила И Сатен, Полиестер Вештачки Цвет Фа

Ли - Светски Женски Сандали Женски Флип Апостолки Удобни Станови Сандали За Жени Гладијатор Боемски Монистра Летни Чевли Отворено

DEN 2.33

Сандали За Жени Чевли Чевли Модни Дами Боемски Потпетици Сандали Сандали Со Високи Прсти Клин Танга За �

Фустани За Жени Елегантен Клиренс Фустан Со Краток Ракав Со Кружен Врат Џеб Со Еднобојна Обвиткана Шема На Миди Фустан На Екипажот

DEN 3.33

женски модни алински летни фустани за жени 2022 фустани за жени 2022 женски фустан со качулка фустан за плус

Машки Боксерски Гаќички Долна Облека Мажи Боксерски Гаќички Шиење На Плажа Контраст Боја Стебла За Пливање Багажникот За Пливање

DEN 461.60

Ywdj Услуга Вовед qwdj се фокусира на тестирање и развој на ранец, фустани, блузи, долна облека за костими за

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.