• Ново
Ирваси Случај Компатибилен со iPhone Pro Max, Уникатен Уметнички Дизајн TPU Шок-доказ Целосна Корица

Ирваси Случај Компатибилен со iPhone Pro Max, Уникатен Уметнички Дизајн TPU Шок-доказ Целосна Корица

Оценка на клиентот:
DEN 799.84

Износ
Залиха

●Уникатен Дизајн●Нашата мисија е да ви донесеме поинаква футрола за телефон.Дизајнерите комбинираат многу elementsетски елементи за да го дизајнираат овој уникатен случај,како што го прават особено привлечен.●Висока Технологија●оваа телефонска кутија користи висококвалитетен материјал ТПУ и напредна технологија за печатење со висока резолуција,како што прави светли бои и реална шема.Моделот нема да избледи или излупи под различни температурни услови и гребнатини.●Лесен, Абсорбента За Амортизери ● овој случај е особено лесен и тенок, таквото поддршка безжично полнење,ви носи извонредно чувство.●Совршено Компатибилен●ние користиме калапи со висока прецизност, така што овој случај се вклопува во i Phone прецизно многу лесно за да добиете пристап до сите копчиња и порти.Покрај тоа, ова е мек случај, лесен за инсталирање или отстранување.●Заштита Од воено Одделение ® Висококвалитетниот ТПУ обезбедува заштита од целосна покриеност на телото од 360 степени.Овој случај Го Заштитува вашиот телефон од капки високи до 15 стапки. Исто така, има 0,03 во подигната усна го штити вашиот фотоапарат и 0,08 во подигната усна го штити вашиот екран. Издржлив Флексибилен, Компатибилен за i Phone 11 Pro Max. Уникатен Модел Оригинален Дизајн. Отпорен на удари И Анти-жолт. Заштита Од Воено Одделение. Шема со висока резолуција, никогаш не избледувајте или лупете.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Жени Врвови Графички Отпечатоци В - Вратот Ракав Женски

DEN 255.84

Kscykkd Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички

Додатоци за Декорација на домот Неткаен Материјал Плисирана Завеса За Заштита На Приватноста На Завесите За Спална Соба

DEN 702.08

Тип На Ставка : Завеса Материјал : Полиестер Боја : Бела,Црна, Кафеава Применлив Тип На Прозорец : Прозоре�

Mlqidk Ноќта На Вештерките Кардиган За Жени Трендовски Кардиган Со Долги Ракави Обичен Црн Мачка Лилјак Дух Тиква Печатење Отворен

DEN 3.00

81" Ракав : 68 Кул е за носење.36" Ракав : 64cm / 25 Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека �

мњин женски блузи и блузи фустани кошули карирани долги ракави обичен патент ролна врвна кошула печатена блуза женски туника

DEN 0.33

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.