• Ново
Женски Ноќници Фустан За Спиење Обични Сплит Полите Кошули За Спиење Бела XL

Женски Ноќници Фустан За Спиење Обични Сплит Полите Кошули За Спиење Бела XL

Оценка на клиентот:
DEN 247.84

Износ
Залиха

Бел Елегантен Обичен Фустан За Лизгање Женски Ноќници И Кошули За Спиењедолна Облека И Облека За Спиење Женски Ноќници И Кошули За Спиењеизглед И Вклопување (инч)Должина На бистата Во сад 6 М 27,6 31,5 8/10 Л 29,1 32,3 12 ХЛ 30,7 33,1 овогодинешниот нов моден тренд на пролет и лето, ограничени количини, ексклузивни За !Стилски дизајн, лабав крој, разноврсен стил, така што ќе можете добро да се облечете!Носете го сега за да се истакнете и да изгледате стилски и уникатно!Новата облека може да направи да се чувствувате добро, среќно, прекрасно и самоуверено да се соочите со животот и работата!ЗАБЕЛЕШКА : за да бидете сигурни дека ја добивате вистинската големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите! Облека За Спиење Женски Ноќници И Кошули За Спиење бела XL_US големина (12). Повод : Одлично За секојдневниот живот, домашно време, релаксирачки одмор. Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Стил : Елегантен. Тип На Шема : Обичен. Детали : Сплит. Тип : Лизга Фустан. Деколте : Ремен За Шпагети. Должина На Ракавот : Без Ракави. Ткаенина : Не-Истегнување. Материјал : Сатен. Состав : 3% Еластан. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Прилика : Забава Со Пижами, Салон, Долна Облека, Спална Соба За Ноќна Облека,Облека за Спиење,Бања,Будоар,Комплет За Одмор и Салон,Спа,Одмор,Базен, Секојдневно Носење. Услуги на клиентите : ние нудиме услуги на клиентите од светска класа за да го направите вашето купување безгрижно.Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустани За Жени Елегантен Клиренс Фустан Со Краток Ракав Со Кружен Врат Џеб Со Еднобојна Обвиткана Шема На Миди Фустан На Екипажот

DEN 3.33

женски модни алински летни фустани за жени 2022 фустани за жени 2022 женски фустан со качулка фустан за плус

Имате Жени Плус Големина Блузи Женска Мода Секојдневен Ден На Лабава Независност Печатење Краток Ракав V Вратот Маица Врвот

DEN 2.67

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Тавоп Жени Секси Гроздобер Печатење Чипка Бикини Склекови Обложени Костими За Капење Облека За Плажа Комплет Женски Едноделни

DEN 2.00

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.