• Ново
Резервоар за риби дренажна цевка заеднички Резервоар За Риби Одводна Цевка Спој Заоблен Пвц Цевка Конектор За Одводнување Додаток

Резервоар за риби дренажна цевка заеднички Резервоар За Риби Одводна Цевка Спој Заоблен Пвц Цевка Конектор За Одводнување Додаток

Оценка на клиентот:
DEN 271.84

Износ
Залиха

Опис. Дали сте во потрага за професионален, уште. достапен приклучок за дренажна цевка за аквариум? Дали сте во потрага по здрав,. доверлива алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе!. Нашиот приклучок за дренажни цевки за аквариум мора да ги задоволи вашите потреби. Тоа е еден од. најдобар избор за вас. Карактеристики. - Боја : Сина. - Материјал : пвц. - Материјали со висок степен, безбедни и. еколошки. - Лесен и компактен, нема да додаде. многу товар за резервоарот за риби. - Лесна и едноставна инсталација, зашрафете ја. цврсто со рака, нема потреба од алатки. - Може да стегне шини или стакло со дебелина од 8-20мм. ако стаклото е премногу тенко и помалку од 8мм, можете да исечете. цевката со навој за 5-10мм. - Погоден за поврзување на горниот и. пониски водоводни цевки како што е филтрација на резервоарот за риби. Материјали со висок степен, безбеден и еколошки Конектор За Резервоар За Вода Пластичен Приклучок За Аквариумско Црево Адаптер. Лесен и компактен, нема да додаде многу товар на резервоарот за риби. Лесна и едноставна инсталација, зашрафете ја цврсто со рака, нема потреба од алатки. Може да стегне шини или стакло со дебелина од 8-20мм.Ако стаклото е премногу тенко и помалку од 8мм, можете да ја исечете цевката со навој за 5-10мм. Погоден за поврзување на горните и долните водоводни цевки како што е филтрација на резервоарот за риби.

Карактеристики

Производи во категоријата

мњин женски блузи и блузи фустани кошули карирани долги ракави обичен патент ролна врвна кошула печатена блуза женски туника

DEN 0.33

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

Лажица Ткаенина-Школки Илустрации Морска Школка Океан Море Школка Плажа Скица Наутички Печатени На Тапацир Кадифена Ткаенина

DEN 207.84

Школки Илустрации Крајбрежна Плажа Наутичка Ткаенина Отпечатена од ткаенина Од Лажица Бтиспунгла е од�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.