• Ново
Umитај Летни Фустани Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабав Фустан На Плажа Со А-Линија

Umитај Летни Фустани Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабав Фустан На Плажа Со А-Линија

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабава А-Линија Фустан За Плажа Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабав Фустан На Плажа Со А-Линија : овој фустан е задолжителен моден предмет за лето, изработен од лесна и дише ткаенина што ве одржува ладни и удобни. Дизајнот без прерамки и брчки го покажуваат вашиот женски шарм, додека точката и цветните дезени додаваат малку забава и сладост на вашиот изглед. Лабавиот стил ви дава опуштена и секојдневна атмосфера, додека силуетата а-линија ја ласка вашата фигура и ја подобрува вашата елеганција. Овој фустан е разноврсен и лесен за комбинирање со различни додатоци, чевли и чанти. Можете да го носите во различни прилики, како што се плажа, пикник, забава, состанок, шопинг и многу повеќе. Овој фустан е достапен во различни бои и големини за да одговара на вашите желби и да одговара. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Што добивате : 1 х Женски Фустан Size Bust Waist Sleeve Length S80cm/31.50"60cm/23.62"16cm/6.30"110cm/43.31"M84cm/33.07"64cm/25.20"16.5 cm/6.50"112cm/44.09"L90cm/35.43"68cm/26.77"17cm/6.69"114cm/44.88"XL96cm/37.80"72cm/28.35"17.5 cm/6.89"116cm/45.67" Size : SBust : 80cm/31.50"Waist : 60cm/23.62"Sleeve : 16cm/6.30"Length : 110cm/43.31"Size : MBust : 84cm/33.07"Waist : 64cm/25.20"Sleeve : 16.5 cm/6.50"Length : 112cm/44.09"Size : LBust : 90cm/35.43"Waist : 68cm/26.77"Sleeve : 17cm/6.69"Length : 114cm/44.88"Size : XLBust : 96cm/37.80"Waist : 72cm/28.35"Sleeve : 17.5 cm/6.89"Length : 116cm/45.67" Табела Со Големини : Големина : С биста : 80см/31,50" Половината : 60см/23,62" Ракав : 16см/6,30"Должина : 110см/43,31" Големина : М Биста : 84см/33,07" Половината : 64см/25,20" Ракав : 16,5 см/6,50"Должина : 112см/44,09" Големина : Л биста : 90см/35.43"?Ткаенина : мека и лесна, еластична ткаенина за пролет, лето и fall. ?Карактеристики : V Вратот, Симпатична чипка шема на ракави, Кратки ракави со сплит дизајн,цврст и Цветен стил на печатење, нека имате кул и шик изглед. ?Макт : костум за спарување со шорцеви,фармерки,секојдневни панталони или здолништа, елегантна И симпатична Кошула за тренингот. ?Прилики : секојдневно носење, дом,тренинг,улица,училиште, патување и одмор, дружење,забави, состаноци.. ?Нега на облека : машинско перење во ладна вода, сушење на тивок оган, пеглање во ниски поставки доколку е потребно, измијте со слични бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Додатоци за Декорација на домот Неткаен Материјал Плисирана Завеса За Заштита На Приватноста На Завесите За Спална Соба

DEN 702.08

Тип На Ставка : Завеса Материјал : Полиестер Боја : Бела,Црна, Кафеава Применлив Тип На Прозорец : Прозоре�

Сончање Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветен Принт Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороденче Боди Со Лента

DEN 303.84

Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветни Печати Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороден�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.