• Ново
мњин женски блузи и блузи фустани кошули карирани долги ракави обичен патент ролна врвна кошула печатена блуза женски туника блуза маица сина xl

мњин женски блузи и блузи фустани кошули карирани долги ракави обичен патент ролна врвна кошула печатена блуза женски туника

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете големина што е две големини поголема од вашата вистинска големина.Како Што се : Соединетите Американски Држави (И) = Кина (Л)[Табела Со Големини] : Големина : С Биста : 96см/37.80" Ракав : 56см/22.05" Должина : 68.50 см/26.97" . Големина : М Биста : 100см/39.37" Ракав : 57см/22.44 "Должина : 70.50 см/27.76". Големина : Л Биста : 106см/41.73 "Ракав : 58см/22.83" Должина : 72.50 см/28.54". Големина : XL Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 59cm/23.23" Должина : 74.50 cm/29.33". Големина : XXL Биста : 118cm/46.46" Ракав : 60cm/23.62 "Должина : 76.50 cm/30.12". Големина : XXXL Биста : 124cm/48.82 "ракав : 61cm/24.02" Должина : 78.50 cm/30.91 " Карирани Долги Ракави Обичен Патент Ролна Врвна Кошула Печатена Блуза Женски Туника Блуза Карактеристики : Задоволителна услуга : ако производот што го добивте не можете да не контактирате што е можно поскоро, и ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.Основен стил, лесен за било што, одличен за викенд, работа,училиште,спорт, дружење или секојдневно секојдневно носење.ТКАЕНИНА : Удобна И Нелеплива, Без брчки, Без избледување.Едноставен дизајн Покажете ја вашата убавина.Женските карирани кошули имаат елегантен, стилски, едноставен и гламурозен стил. Прави да изгледате елегантно и секојдневно.Совршени резервоари за јога, трчање, вежбање, фитнес, теретана и секаков вид тренинг или секојдневна употреба.Нега на облека-Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува/Без Белило/Без Хемиско Чистење, Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате.Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Блузи Обичните кошули на хенли се доволно долги за да го покријат стомакот и дното и подобро да се напикаат во панталоните додека изгледаат потенок и моден. Блузата е класичен и разноврсен додаток на фармерки и хеланки, здолништа или во поладно време со кардигани, палта, јакни. Кога излегувате, пазарувате, се забавувате, одите на одмор, не можете а да не сакате да ја носите оваа удобна кошула за добро слободно време.

Карактеристики

Производи во категоријата

Блузи за вежбање За Мажи Ретро И Секојдневен Елек Со Пруги Со Една Aut Зимски Костум Машки Машки Тенкови Раглан Кошула Со Долги

DEN 431.84

Пол : машкикарактеристики : € Материјал●изработен е од висококвалитетни материјали и е доволно издржл�

Тавоп Жени Секси Гроздобер Печатење Чипка Бикини Склекови Обложени Костими За Капење Облека За Плажа Комплет Женски Едноделни

DEN 2.00

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Имате Жени Плус Големина Блузи Женска Мода Секојдневен Ден На Лабава Независност Печатење Краток Ракав V Вратот Маица Врвот

DEN 2.67

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Дорман Задна Десна Внатрешна Рачка На Вратата За Специфични Модели На Џипови, Хром Одговара избери: 2005-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ, 2006-ЏИП

DEN 238.24

Сакате нова внатрешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врати�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.