• Ново
Дизајнер Честитки Борови Конус Фотографија: Црвена Дијамантска Граница: Бели Вители Чичко Божиќна Честитка

Дизајнер Честитки Борови Конус Фотографија: Црвена Дијамантска Граница: Бели Вители Чичко Божиќна Честитка

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Внатрешноста На овој дизајнер честитки божиќ картичка дизајн гласи : Вие не може да го сфати, Вујко, но ќе се направи празници толку многу посреќен, поради тоа како се грижат и дарежлив сите сте во текот на годината.. Се Надевам Дека Божиќ ќе ги носи сите среќа сте толку заслужуваат на! Среќен Божиќ. Картичката е со димензии 5, 25х7, 5 инчи и е отпечатена на тешки картони. Вклучува 1 картичка и 1 плик. Картичката ги има следните посебни карактеристики : сјај без снегулки, ув облога на самото место, врежана, вметната, ентериер во целосна боја. Предна Порака : За Посебен Вујко. Внатре стих : можеби не го сфаќате Тоа, Вујко, но празниците ги правите многу посреќни, поради тоа колку сте грижливи и дарежливи во текот на целата година.. Се Надевам Дека Божиќ ќе ви ја донесе целата среќа што толку ја заслужувате! Среќен Божиќ. Големина на картичката : 5, 25х7, 5 инчи. Вклучува : 1 картичка / 1 црвен плик. Посебни Карактеристики : Не-Снегулка Сјај, МЕСТО УВ Слој, Врежана, Вметнете, Целосна Боја Внатрешни Работи. Хартиена Залиха : Тежок Картон.

Карактеристики

Производи во категоријата

Umитај Летни Фустани Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабав Фустан На Плажа Со А-Линија

DEN 3.33

Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабава АЛинија Фустан За Плажа Женск�

Сончање Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветен Принт Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороденче Боди Со Лента

DEN 303.84

Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветни Печати Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороден�

Калапи Од Курва Од Јајца Од Нерѓосувачки Челик Мувла За Кекси Задебелена Торта За Повеќекратна Употреба Калап За Колачиња Калај

DEN 3.33

Опис : име На Производ : Мувла Од Курва Од Јајца : материјал Од Лимена Плоча димензии (Прибл.) : Врвен дијам�

мњин женски блузи и блузи фустани кошули карирани долги ракави обичен патент ролна врвна кошула печатена блуза женски туника

DEN 0.33

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.