• Ново
Добро Ткаени Медуза Каталина Модерни Ленти Сини 9'3 12'6 Внатрешен Надворешен Тепих

Добро Ткаени Медуза Каталина Модерни Ленти Сини 9'3 12'6 Внатрешен Надворешен Тепих

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Комбинацијата на живописни и живи, неутрални и природни бои со современи преодни обрасци Во Колекцијата Медуза носи квалитет и креативна флексибилност на внатрешните дизајни на надворешните простори. Купот со рамно ткаење од 100% полипропилен е заштитен СО УВ . Предивото е отпорно на дамки и избледување и лесно се чисти како и да се исклучи, што ја прави оваа колекција совршена за простори со голем сообраќај и во затворени простории и надвор. Рамен куп се вклопува под вратите и мебелот. Фрли слободен предиво. Ув заштитени. Карактеристики висока отпорност на тешки надворешни услови соesетиката на затворен килим. Исчистете, исчистете со правосмукалка и исплакнете килим со градинарско црево, по можност преку шина за да помогнете да се исцеди водата, темелно сушејќи пред да ја замените.

Карактеристики

Производи во категоријата

Додатоци за Декорација на домот Неткаен Материјал Плисирана Завеса За Заштита На Приватноста На Завесите За Спална Соба

DEN 702.08

Тип На Ставка : Завеса Материјал : Полиестер Боја : Бела,Црна, Кафеава Применлив Тип На Прозорец : Прозоре�

Umитај Летни Фустани Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабав Фустан На Плажа Со А-Линија

DEN 3.33

Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабава АЛинија Фустан За Плажа Женск�

Дорман Задна Десна Внатрешна Рачка На Вратата За Специфични Модели На Џипови, Хром Одговара избери: 2005-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ, 2006-ЏИП

DEN 238.24

Сакате нова внатрешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врати�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.