• Ново
Бакстон Студио Хансел Модерна И Современа 1-Фиока Темно Кафеава И Темно Сива Завршена Ноќна Маса

Бакстон Студио Хансел Модерна И Современа 1-Фиока Темно Кафеава И Темно Сива Завршена Ноќна Маса

Оценка на клиентот:
DEN 1840.00

Износ
Залиха

Бакстон Студио Хансел Модерен И Современ 1-Фиока Темно Кафеава И Темно Сива Завршена Ноќна Маса згодниот, минималистички ноќен штанд со фиоки Хансел 1 ќе донесе впечатливо присуство на вашиот кревет. Мазната, квадратна силуета е показател за неговиот модерен и современ инспириран дизајн. Инженерската дрвена рамка На хансел е завршена во темно кафеава боја, а лицето на нејзината фиока е завршено во темно сива боја за двобоен изглед. Ноќната маса има една фиока за извлекување за складирање покрај креветот и отворен простор на полицата за дополнителна погодност. Сребрената завршена рачка за фиоки обложена со прав остро ја надополнува кафеавата и сивата завршница на Хансел. Додадете паметна, извршна атмосфера во вашата спална соба или гостинска соба со оваа ноќна маса. Произведено Во Малезија, хансел бара собрание. Спецификации : Модерна И современа ноќна маса кафеава и темно сива двобојна завршена изработка на дрво извлечете фиока отворена полица просторно сребро, потребни се рачки обложени со прав направени Во Малезија Димензии : 15,75 W x 13,78 D x 18,23 H во. Изработени од инженерско дрво. Темно сива и кафеава завршува. Сребрена рачка обложена со прав. Извлечете ја фиоката и долната полица. Автентични детали за дрвени зрна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вашиот жените Дозвола блузи Екипажот Вратот За Дами Лето Fall Долги Ракави Цреша Цветни Графички Дневна Блузи Маица Тинејџерка

DEN 143.84

Симпатична Вашиот Aumao Облечени Блузи За Женски Летни Женски Лежерни V Вратот Мрежа Панел 3 / 4 Ѕвонче Рака�

Багиланое Мало Бебе Девојче Долги Панталони Сет Писмо Срце Рагби Печатење Маици Со Долги Ракави Блузи + Разгорени ПАНТАЛОНИ

DEN 303.68

Дете Деца Девојки 2 Парчиња Облека, Писмо Срцето Рагби Печатење Круг Вратот Долг Ракав Блузи + Одблесоко�

Женска Егзотична Долна Облека Поставува Не-Трага Мраз Свила Дише Среден Струк Еднобојна Долна Облека Ноќна Облека Беж М

DEN 239.84

Женска Егзотична Долна Облека Комплети 3пц Мраз Без Трага Свила За Дишење Долна Облека Со Еднобојна Цвр�

Машки Боксерски Гаќички Долна Облека Мажи Боксерски Гаќички Шиење На Плажа Контраст Боја Стебла За Пливање Багажникот За Пливање

DEN 461.60

Ywdj Услуга Вовед qwdj се фокусира на тестирање и развој на ранец, фустани, блузи, долна облека за костими за

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.