• Ново
Кали_стор Машки Елеци Секојдневен Зимски Машки Парк Висок Врат Топол Тенок Капут Со Цврста Боја Црна, XXL

Кали_стор Машки Елеци Секојдневен Зимски Машки Парк Висок Врат Топол Тенок Капут Со Цврста Боја Црна, XXL

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Машки Cas И Зимски Памук Секојдневен Чувајте Топол Патент Отстранлив Качулка Одмор Без Ракави Надворешен Елек надолу За Менструација : Лето,Пролет,Fall, Зима. Пол : Мажи. Материјал : памук, полистер. Тип на шема : боја на почвата. Должина На Ракавот : Никој. Јака : со качулка. Дебелина : Стандард. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!. Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) МАТЕРИЈАЛ : најлонска обвивка, обложена со полиестер, исполнета со полиестер. КАРАКТЕРИСТИКА : еластично врзани манжетни за да се минимизира загубата на топлина. Лесна ватирана зимска јакна, удобна, мека ткаенина и интимен дизајн. ПРИЛИКА : оваа зимска јакна отпорна на брчки и издржлива е добра за пешачење, патување, качување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сончање Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветен Принт Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороденче Боди Со Лента

DEN 303.84

Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветни Печати Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороден�

мњин женски блузи и блузи фустани кошули карирани долги ракави обичен патент ролна врвна кошула печатена блуза женски туника

DEN 0.33

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

Umитај Летни Фустани Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабав Фустан На Плажа Со А-Линија

DEN 3.33

Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабава АЛинија Фустан За Плажа Женск�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.