• Ново
Kastar CGA-S Battery and LTD USB Charger Compatible with Panasonic CGR-S CGR-S002A CGR-S002E DMW-BM Battery, DE-994A DE-A Charger, Lumi DMC-FZ Lumi DMC-FZ15K Lumi DMC-FZ15P

Kastar CGA-S Battery and LTD USB Charger Compatible with Panasonic CGR-S CGR-S002A CGR-S002E DMW-BM Battery, DE-994A DE-A Charger,

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

t Warm Reminder : Can use "Ctrl" + "F" easily to find your modelstt1. Compatible with Panasonic battery models : tt CGR-S002 CGR-S002 A CGR-S002 Et DMW-BM7tt2. Compatible with Panasonic charger models : tt DE-994 DE-994 At DE-A44tt3. Compatible with Panasonic camera models : tt Lumix DMC-FP3 ABtt Lumix DMC-FZ1t Lumix DMC-FZ1 At Lumix DMC-FZ1 A-Kt Lumix DMC-FZ1 A-St Lumix DMC-FZ1 Bt Lumix DMC-FZ1 PPtt Lumix DMC-FZ2t Lumix DMC-FZ2 A-St Lumix DMC-FZ2 Et Lumix DMC-FZ2 PPtt Lumix DMC-FZ3t Lumix DMC-FZ3 Bt Lumix DMC-FZ3 EG-St Lumix DMC-FZ3 GNt Lumix DMC-FZ3 PPtt Lumix DMC-FZ4t Lumix DMC-FZ4 EG-St Lumix DMC-FZ4 PPt Lumix DMC-FZ4 Stt Lumix DMC-FZ5t Lumix DMC-FZ5 EBt Lumix DMC-FZ5 EGt Lumix DMC-FZ5 EG-Kt Lumix DMC-FZ5 EG-St Lumix DMC-FZ5 GKt Lumix DMC-FZ5 GNt Lumix DMC-FZ5 Kt Lumix DMC-FZ5 PPt Lumix DMC-FZ5 Stt Lumix DMC-FZ10t Lumix DMC-FZ10 EBt Lumix DMC-FZ10 EG-Kt Lumix DMC-FZ10 EG-St Lumix DMC-FZ10 GNtt Lumix DMC-FZ15t Lumix DMC-FZ15 Kt Lumix DMC-FZ15 Ptt Lumix DMC-FZ20t Lumix DMC-FZ20 BBt Lumix DMC-FZ20 Et Lumix DMC-FZ20 EG-Kt Lumix DMC-FZ20 EG-St Lumix DMC-FZ20 Kt Lumix DMC-FZ20 PPt Lumix DMC-FZ20 S Battery Type : Lithium-Ion; Battery Voltage : 7.4 V; Battery Capacity : 1200m Ah. Can charge 2 batteries at the same time; Can change the plate to charge different batteries. Easy to carry, the Charger Input : 5 V 2-3 A 15 W; Output : 8.4 V 800m A(x1) 800m A(x2). Intelligent LED USB dual charger displays charging status and battery capacity. Multiple charging option, Micro-USB input and Type-C input, come with a Micro USB cable.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вашиот жените Дозвола блузи Екипажот Вратот За Дами Лето Fall Долги Ракави Цреша Цветни Графички Дневна Блузи Маица Тинејџерка

DEN 143.84

Симпатична Вашиот Aumao Облечени Блузи За Женски Летни Женски Лежерни V Вратот Мрежа Панел 3 / 4 Ѕвонче Рака�

Ли - Светски Женски Сандали Женски Флип Апостолки Удобни Станови Сандали За Жени Гладијатор Боемски Монистра Летни Чевли Отворено

DEN 2.33

Сандали За Жени Чевли Чевли Модни Дами Боемски Потпетици Сандали Сандали Со Високи Прсти Клин Танга За �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.