• Ново
Одговара На Куќиштето НА Google PIXEL 5G, [Степен На Ротација Kickstand] [Заштита Од Воено Одделение] Погодно За Магнетна Монтажа На Автомобил Тешко Тешка Капак Отпорен На Удар?

Одговара На Куќиштето НА Google PIXEL 5G, [Степен На Ротација Kickstand] [Заштита Од Воено Одделение] Погодно За Магнетна Монтажа

Оценка на клиентот:
DEN 399.84

Износ
Залиха

Компатибилен Модел. Овој случај е дизајниран САМО ЗА Google Pixel 7 5 G. Ве молиме потврдете го бројот на моделот пред купувањето!!! Ви благодарам~. Функција : . [360 Прстен Kickstand & Компатибилен Со Автомобил Планината]. За google pixel 7 5g случај со 360 степени ротирачки kickstand дизајн, може лесно да стои на масата, обезбедувајќи голема погодност за гледање филмови без раце. Ви благодариме за металната плоча на задната страна, која помага цврсто да се поврзете со магнетниот држач за автомобил, избегнувајте да го испуштате телефонот кога ќе се обидете да возите по солиден пат. . [Заштита Од Воено Одделение]. Случајот Google Pixel 7 5 G е сертифициран 999 + пати пад-тестови од 10 стапки висина, прикажани 4 вградени аголни воздушни перничиња за заштита на мобилниот телефон од капки, силно влијание и повреди со лицето нагоре или со лицето надолу. [Камера И Заштита На Екранот]. Рабовите на куќиштето на Google Pixel 7 5 G се дизајнирани да подигнат доволно за да ги заштитат предниот екран и задната камера од капки и пукнатини и гребнатини на површината. [Врвни Материјали И Напреден Дизајн]. Случајот со користење на врвни материјали. Цврстиот капак е направен од тврд премиум поликарбонат (КОМПЈУТЕР) материјал, кој има одлични перформанси против гребење и отпечатоци. [Прецизни Исечоци]. Прецизни исечоци за сите копчиња, звучници, камера и дупка за полнење. Пакетот Вклучува : . 1 х Случај За Google pixel 7 5 G. Ако не сте задоволни со нашите производи или имате какви било проблеми за време на употребата, Ве молиме Слободно Контактирајте Не, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа!Благодарам! [Компатибилен Модел] случајот е компатибилен само Со Google Pixel 7 5g. [360 Прстен Kickstand & Компатибилен Со Автомобил Монтирање] google pixel 7 5 G случај со 360 степен ротирачки kickstand дизајн, може да kickstand на маса лесно, обезбедување на голема погодност за гледање филмови без раце. Ви благодариме за металната плоча на задната страна, која помага цврсто да се поврзете со магнетниот држач за автомобил, избегнувајте да го испуштате телефонот кога ќе се обидете да возите по солиден пат. [Заштита од воено Одделение] случајот Google pixel 7 5 G е сертифициран 999 + пати пад-тестови од 10 стапки висина, прикажани 4 вградени аголни воздушни перничиња за заштита на мобилниот телефон од капки, силно влијание и повреди со лицето нагоре или со лицето надолу. [Заштита на камерата и Екранот] рабовите на куќиштето на Google pixel 7 5 G се дизајнирани да подигнат доволно за да ги заштитат предниот екран и задната камера од капки и пукнатини и гребнатини на површината. [Врвни Материјали И Напреден Дизајн] случајот со користење на врвни материјали. Цврстиот капак е направен од тврд премиум поликарбонат (КОМПЈУТЕР) материјал, кој има одлични перформанси против гребење и отпечатоци. [Прецизни Исечоци] Прецизни исечоци за сите копчиња, звучници, камера и дупка за полнење.

Карактеристики

Производи во категоријата

мњин женски блузи и блузи фустани кошули карирани долги ракави обичен патент ролна врвна кошула печатена блуза женски туника

DEN 0.33

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

Бебе Новороденчиња Божиќна Облека Со Долги Ракави Црвена Карирана Крпеница А-Линија Принцеза Фустан Божиќни Облеки Црвено 18

DEN 575.84

Малите девојчиња мода карирана чипка кукла јака долг ракав фустан нашиот фустан има мила свеж стил ва�

Qtinghua Дете Бебе Девојки 4 јули Облека Одблесокот Ромпер Комбинезон Halter Вратот Леопард Ѕвезди Печати Суспендер Панталони

DEN 2.33

Мали Девојчиња Лето Прашка Комбинезон Без Ракави Оглавник Виси Вратот Леопард Ѕвезди Печати Суспендир�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.