• Ново
Куоф Женско Исечено Печатено Здолниште Со Обвивка Со Висок Струк Еротогено Мини Здолниште

Куоф Женско Исечено Печатено Здолниште Со Обвивка Со Висок Струк Еротогено Мини Здолниште

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Големина : С Половината : 60-70см/23,62-27,56" колк : 84-104см/33,07-40,94" Должина : 39см/15,35"Големина : М Половината : 64-74см/25,20-29,13" Колк : 88-108см/34,65-42,52" Должина : 40см/15,75"големина : Л Половината : 70-80см/27,56-31,50" колк : 94-114см/37,01-44,88" Должина : 41,5 см/16,34"Големина : Xl половината : 76-86см/29,92-33,86" колк : 100-120см/39,37-47,24" должина : 43см/материјал од 16,93 инчи : ова плисирано здолниште е изработено од 95% полиестер + 5% Спандекс (без истегнување), меко и удобно за носење, Дише и апсорбира пот, лесно се мие и брзо се суши.Здолниште од 1 парчиња : ова женско плисирано здолниште е погодно за голф, тенис, секојдневно, училиште, плажа, униформа, забава и секојдневно носење. Ова плисирано здолниште е одлично за навивачки косплеј и многу модни девојки носат и тениски здолништа.Разноврсна : добро се комбинира со основни кошули, џемпери, кардигани, блузи за култури, блузи, палта, јакни, зимски хеланки, чорапи, чизми за снег и за стилски изглед во текот на целата сезона!Големина : Бидејќи здолништето е помалку еластично, ве молиме измерете ги половината и колковите пред да нарачате за да ја обезбедите вистинската големина.Карактеристики : Мини Макси Здолниште Со Гаќи, Плисиран Стил, Дизајн На Скејт, Висок Струк, А-Линија, Здолниште Со Плисиран Раб, Странично Скриено Затворање На Патент За Лесно Облекување, Модна Облека, Женско Исечено Печатено Здолниште Со Завиткување Со Висок Струк Еротогено Мини Здолниште. Карактеристики на фустанот : Печатење, Кратко Здолниште,Висок Струк,Здолниште Со Цевки,Неправилна шема,Директно здолниште,95% Полиестер, 5% Спандекс. Разновидно Трендовски Здолниште,Кросовер Плисирано Атлетско Здолниште, Тениски Здолништа Со Течен Долен Блесок : ова спортски здолништа со висок струк за жени дизајнирани со еластичен широк еластичен појас за да ги нагласат линијата на половината и колковите, висок пораст погоден за контрола на стомакот, без тркалање надолу.Овој атлетски голф мини здолништа со здолништа дизајнирани со плисиран раб одзади, ви даваат лелеав изглед, симпатичен и флертувачки, ви помагаат да ја покажете својата женственост за време на тренингот.Оваа тениски здолништа шорцеви активна облека е мек допир, фитил од влага и брзо сушење, Дише, Удобно, Лесно, Еластично атлетско здолниште Против пилинг, 4 насочно истегнување. Совршен За секоја пригода : Погоден За Работа, Канцеларија, Секојдневна, Забава, Датум, Патување, Одмор, Одмор, Плажа, Базен, Дом, Училиште, Парк, На Отворено, Ноќен Клуб, Шопинг, Улица и Секојдневно Носење. Може да се носи со резервоари, маици, бикини, сандали, сламена капа, станови, потпетици итн. Здолништето е добро За Пролет, Лето, Fall и зима. СОВЕТ ЗА ГОЛЕМИНА-ве Молиме погледнете ја препорачаната големина во нашата слика за подобро вклопување. Предлагаме да го измерите обемот НА ПОЛОВИНАТА/КОЛКОТ/ВИСИНАТА/ТЕЖИНАТА/БИСТАТА и да ја изберете големината што ви одговара, според нашата табела со големини. Секој проблем, не двоумете се да не контактирате одеднаш.

Карактеристики

Производи во категоријата

Визивни Машки Хибридни Товарни Шорцеви-Разноврсна За Земја И Вода-Брзо Сушење И 4-Насочно Истегнување-Големини 30 - - Совршени

DEN 383.84

Барате пар шорцеви што можат да го направат сето тоа? Воведување Визивни Машки Хибридни Товарни Шорцеви

Дуксери За Мажи Мажи Тенок Есенски Секојдневен Џемпер Со Цврста Качулка Врвна Боја Качулка Долга Јакна Есенски Џеб Долг Ракав

DEN 0.67

Менс Тенок Есенски Секојдневен Џемпер Со Цврста Качулка Со Горна Боја Долга Јакна Есенски Џеб Со Долг Р�

мњин женски блузи и блузи фустани кошули карирани долги ракави обичен патент ролна врвна кошула печатена блуза женски туника

DEN 0.33

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Жени Врвови Графички Отпечатоци В - Вратот Ракав Женски

DEN 255.84

Kscykkd Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички

Хенрик Момчиња Деца Име Писмо Печатени Затворен Отворен Уникатен Ѕид Новина Плакета Декорација Етикета Алуминиум Метал Знак

DEN 639.84

Висококвалитетни детални професионално печатени директно На Алуминиумскиот Метал Ова не е винил букви

Плус Големина Комбинезон За Женски Женски Еднобоен Едноставен Џемпер Со Лабаво Копче Ревер Тенок Комбинезон Со Долги Ракави

DEN 1.33

Големина : S велика БРИТАНИЈА : 88 ЕУ : 3434 НАС : 44 Биста : 85cm / 33.46" Половината : 65cm / 25.59" Хип : 95cm / 37.40" Ракав : 56cm / 2

Калапи Од Курва Од Јајца Од Нерѓосувачки Челик Мувла За Кекси Задебелена Торта За Повеќекратна Употреба Калап За Колачиња Калај

DEN 3.33

Опис : име На Производ : Мувла Од Курва Од Јајца : материјал Од Лимена Плоча димензии (Прибл.) : Врвен дијам�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.