• Ново
Сончање Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветен Принт Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороденче Боди Со Лента За Глава

Сончање Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветен Принт Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороденче Боди Со Лента

Оценка на клиентот:
DEN 303.84

Износ
Залиха

Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветни Печати Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороденче Боди со Лента за Глава. Табела со големина : (см/инч). Големина(см)tttttt. 70t Length : t38t Bust : t50tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. 80должина : t40t Bust : t52tadvisted Возраст : t3-6 Месеци. 90t Length : t42t Bust : t54tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 100tlengh : t44t Bust : t57tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. Големина (инч)tttttt. 70t Length : t14. 96 t Bust : t19. 69 tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. 80t Length : t15. 75 t Bust : t20. 47 tadvisted Возраст : t3-6 Месеци. 90t Length : t16, 54 t Bust : t21, 26 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 100t Length : t17. 32 t Bust : t22. 44 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификација : . Име : Бебе Бебе Девојки Ромпер. Пол : бебе девојки. Материјал : Мешавина Од Памук. Јака : Вратот На Екипажот. Шема : Цветни. Содржина На Пакетот. 1x Ромпер + 1x Лента за Глава. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : бебешката облека е изработена од памучна мешавина, ултра мека, пријателска за кожата, издржлива и не е лесна за деформација, добра дише и удобна за носење. ДИЗАЈН : новороденче ромпер, ромпер бебе девојка, користи цветен принт, врат на екипажот, дизајн на ракави за летање, затворање на дното за лесно менување пелена, совпаѓања со лента за глава, шик и стилски. РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Одлична облека за бебиња за роденденски подароци, забави и семејни денови. Убаво за реквизити за фотографија и одмор. Удобно за носење дома и играње на отворено. ГОЛЕМИНА : 0-3 Месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x ромпер + 1x лента за глава. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Жени Врвови Графички Отпечатоци В - Вратот Ракав Женски

DEN 255.84

Kscykkd Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички

Плус Големина Комбинезон За Женски Женски Еднобоен Едноставен Џемпер Со Лабаво Копче Ревер Тенок Комбинезон Со Долги Ракави

DEN 1.33

Големина : S велика БРИТАНИЈА : 88 ЕУ : 3434 НАС : 44 Биста : 85cm / 33.46" Половината : 65cm / 25.59" Хип : 95cm / 37.40" Ракав : 56cm / 2

Umитај Летни Фустани Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабав Фустан На Плажа Со А-Линија

DEN 3.33

Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабава АЛинија Фустан За Плажа Женск�

Визивни Машки Хибридни Товарни Шорцеви-Разноврсна За Земја И Вода-Брзо Сушење И 4-Насочно Истегнување-Големини 30 - - Совршени

DEN 383.84

Барате пар шорцеви што можат да го направат сето тоа? Воведување Визивни Машки Хибридни Товарни Шорцеви

Имате Жени Плус Големина Блузи Женска Мода Секојдневен Ден На Лабава Независност Печатење Краток Ракав V Вратот Маица Врвот

DEN 2.67

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Машки Палта И Јакни Клиренс Зимски Секојдневен Џемпер Со Долг Ракав V-Врат Тенок Капут Трикотажа Со Еднобојна Трикотажа V-Џемпер

DEN 623.84

Машки Зимски Секојдневен Џемпер Со Долг Ракав VВрат Тенок Капут Трикотажа Со Цврста Боја VЏемпер За Врат

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.