• Ново
Јахмол Корсаж, од 6, Корсажи За Топка, Невестински Цвет Се Зголеми За Рустикална Гроздобер Свадба, Корсаж Цвет, Топка Корсаж За Церемонија Годишнина, Враќање Дома Е#Б

Јахмол Корсаж, од 6, Корсажи За Топка, Невестински Цвет Се Зголеми За Рустикална Гроздобер Свадба, Корсаж Цвет, Топка Корсаж

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Описи : . 100% Сосема Нови Рачно Изработени Ракотворби. Материјал : Свила И Сатен, Полиестер Вештачки Цвет Фабрика . Апликација : За Младоженци, Кум, Свадба. Употреба : Совршен како подарок и погоден за носење на банкети, забава, враќање дома, церемонија, годишнина, фестивалски забави итн.. Прекрасен Дизајн, Мода и добро се совпаѓаат со сите видови облека. Боја : Светло Сина, Шампањ, Грав И Розова, Бела, Црвена, Сина, Розова, Темно Сина, Голема Црвена, Сафир, Светло Виолетова, Беж, Сина Сафир, Светло Розова, Изгорена Портокалова, Бела Жолта, Шампањска Розова, Шампањска Бела, Црна, Зелена, Виолетова. . Карактеристики : . 1. Елечето на зглобот во европски и Американски стил е нагласено со декорација во свила и сатен. 2. Комбинирајќи ги елементите на украсите и свилениот и розовиот сатен, елечето на зглобот е едноставно, но елегантно. 3. Многу убава свадба партија материјали. Забелешка : бојата на вистинските ставки може малку да варира од горенаведените слики поради различен компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. Вклучен Пакет : . 6 х Корсаж Цвет Детали За Пакетот : 6 ПАРЧИЊА Корсаж, лесен за носење, удобен и цврст, одговара на повеќето костуми и прилики. Прилики : Совршен За секоја пригода како За Младоженци, татковци, мажи, кум на свадба, погоден за секоја тематска свадба како рустикална, бохо, француска, земја итн., или матурска, фестивали, матурска ноќ, плажа, слика, реквизити за фотографии итн. Флексибилен Погоден : прекрасен рачно изработен, Погоден за Младоженци, татковци, мажи, дедовци, кум на невестата и младоженецот на свадбена церемонија, исто така одговара на прославата за враќање дома или други свечени прилики како. Добар Декор За Облека : Погоден За Младоженци, кум, роденденска забава и други специјални прилики и свечени прилики, рачен цвет на танцови сестри и убаво се совпаѓа со бутониерата, за матурска свадбена забава, зачудувачки многу и сјај меѓу луѓето, одличен комплимент. Забелешки : овие вештачки цвеќиња се рачно изработени ве молиме разберете дека големината може малку да варира и може да има мала разлика во бојата помеѓу различни бои. Може да има малку деформација за време на ракувањето, складирањето и транспортот. Ве молиме прилагодете ги цвеќињата за да ги вратите нивните форми откако ќе ги добиете. Ако има прашина на производот, ве молиме нежно издувајте ја прашината со ладен воздух од фен за коса или избришете ја со сува хартиена крпа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дипломирање Подароци Приврзок За Клучеви За Класа на постдипломски приврзок Инспиративен Подарок Круг Приврзок За Клучеви

DEN 2.33

Исклучителни сувенири ги потсетуваат на добри спомени и храброст да одат напред.2022 Дипломирање Подарок

Калапи Од Курва Од Јајца Од Нерѓосувачки Челик Мувла За Кекси Задебелена Торта За Повеќекратна Употреба Калап За Колачиња Калај

DEN 3.33

Опис : име На Производ : Мувла Од Курва Од Јајца : материјал Од Лимена Плоча димензии (Прибл.) : Врвен дијам�

Машки Палта И Јакни Клиренс Зимски Секојдневен Џемпер Со Долг Ракав V-Врат Тенок Капут Трикотажа Со Еднобојна Трикотажа V-Џемпер

DEN 623.84

Машки Зимски Секојдневен Џемпер Со Долг Ракав VВрат Тенок Капут Трикотажа Со Цврста Боја VЏемпер За Врат

Umитај Летни Фустани Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабав Фустан На Плажа Со А-Линија

DEN 3.33

Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабава АЛинија Фустан За Плажа Женск�

мњин женски блузи и блузи фустани кошули карирани долги ракави обичен патент ролна врвна кошула печатена блуза женски туника

DEN 0.33

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.