• Ново
Арт Деко 1. Исеченото перниче Од карат Создаде Свадбен Прстен Аквамарин и Моисанит Поставен Во 18к Бело Злато над Сребро

Арт Деко 1. Исеченото перниче Од карат Создаде Свадбен Прстен Аквамарин и Моисанит Поставен Во 18к Бело Злато над Сребро

Оценка на клиентот:
DEN 1904.00

Износ
Залиха

Не постои такво нешто како премногу блинг со овој леден син аквамарин. Овој комплет за венчални прстени има извонреден прстен во стилот на арт деко со крој на перница создаден аквамарин заедно со соодветна прстенеста лента со моисанити, за вкупна тежина од 1,35 карати на вистинско бело злато од 18к над сребро. Исто така, бидејќи вашето задоволство е наш најголем приоритет, ние ќе се потрудиме вашиот рачно изработен накит да биде внимателно и убаво изработен од нашите стручни златари. Нарачката, исто така, доаѓа со 30 дена целосна политика за наплата. Овој Комплет За Венчални Прстени Од Аквамарин сигурно ќе ја маѓепса вашата сакана и е совршен алтернативен подарок за славење љубов, без разлика дали е за свршувачка, денот на вљубените, денот на мајката или годишнината. Центар Скапоцен Камен Тип : Создаден Аквамарин. Центар Скапоцен Камен Боја : Светло Сина. Центар Скапоцен Камен Форма : Перница Сече. Центар Скапоцен Камен Тежина : 1 Карат. Центар Скапоцен Камен Јасност : ААА. Метален Тип : Вистинско 18к Бело Злато над Среброто. Тип Прстен Дизајн : Арт Деко Свадба Прстен Во Собата. Месец На Раѓање : Март.

Карактеристики

Производи во категоријата

Азриски Жени Плус Големина Дозвола, Жени Секси Со Градите Рампа Без Долна Жица Солидна Длабоко V Едно парче Костим За Капење

DEN 335.84

Жените Секси Со Градите Рампа Без Долна Жица Цврсти Длабоки V Едноделни Костими За Капењекарактеристик�

Резервоар за риби дренажна цевка заеднички Резервоар За Риби Одводна Цевка Спој Заоблен Пвц Цевка Конектор За Одводнување Додаток

DEN 271.84

Опис Дали сте во потрага за професионален, уште достапен приклучок за дренажна цевка за аквариум? Дали с

Авамо Женска Долна Облека Една Бебешка Кукла Длабоко В Боди Спиење Секси Облека За Спиење Ремени За Шпагети Предвремени Меѓуножје

DEN 350.24

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Предвремена Долна Облека За Препоните За Жени, Боди Од Тант

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.