• Ново
Замена на екранот 15.6 ЗА ASUS K50ID-S Серија Lcd Дигитализатор Дисплеј Панел HD IPS пинови Hz Не-Екран На Допир

Замена на екранот 15.6 ЗА ASUS K50ID-S Серија Lcd Дигитализатор Дисплеј Панел HD IPS пинови Hz Не-Екран На Допир

Оценка на клиентот:
DEN 1727.84

Износ
Залиха

Компатибилен Модел : ЗА K50 ID-SX СЕРИЈА LED Lcd Екран Панел. Замена на големина : 15,6 инчен Резолуитон : 1366х768 Упатства За Набавки Опис : Ако не сте сигурни дали вашиот компјутерски модел одговара на нашите додатоци, можете да контактирате со нашиот персонал за клиенти за ефективна комуникација. Алтернативно, обезбедете ни слики од моделот на машината и екранот на дното на вашиот оригинален лаптоп и испратете ги до нашиот персонал за услуги на клиентите. Ако наидете на какви било проблеми, ве молиме комуницирајте со услугата за клиенти на нашата продавница што е можно поскоро. Ние ќе ви обезбедиме добра услуга за клиенти по продажбата. благодарам!!!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Егзотична Долна Облека Поставува Не-Трага Мраз Свила Дише Среден Струк Еднобојна Долна Облека Ноќна Облека Беж М

DEN 239.84

Женска Егзотична Долна Облека Комплети 3пц Мраз Без Трага Свила За Дишење Долна Облека Со Еднобојна Цвр�

Дикона Жени Еден Костим За Капење В - Вратот Шпагети Ремен Стомак Контрола Костим За Капење Костим За Капење Мрежа Костими За

DEN 1.33

Жените Бикини Ромпер, Без Ракави V Вратот Надвор Од Рамото Види Преку Точка Пливање Лето Плажа Костими З�

Мажи Пролет И Лето Еднобојна Лабава Секојдневна Улична Фитнес Вратоврска Мулти Џебови Спортски Панталони На Отворено Шорцеви

DEN 383.36

Големина : М Половината : 64см / 25.20" Колк : 100см / 39.37" Должина : 32см / 12.60" Големина : Л Половината : 68см / 26.77" Кол�

Урбан Пат Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Спокојно Задоволство II

DEN 3.33

Урбаниот Пат претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 24х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матирањ

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.