• Ново
Женски Комбинезони Женски Летни Женски Џебни Џебни Шорцеви За Суспендирање Комбинезони Панталони

Женски Комбинезони Женски Летни Женски Џебни Џебни Шорцеви За Суспендирање Комбинезони Панталони

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Женски Летни Женски Џебни Шорцеви За Суспендирање Комбинезони Панталони карактеристики : 1.Карактеристики : Кружен Врат,Краток Ракав,Комбинезон. 2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна,Жива Полесна за носење. 3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.It На Дише лесен и Ромпер 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Пол : Женскиматеријал : Полиестердекорација : должина На Ракавот : Должина Без Ракави : обични Панталони Должина : Краток Стил : Секојдневна, модна пригода : Секојдневно,секојдневно и миењето раце и машинското перење е Окпакет вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Комбинезон ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина.Usukeubusthiplengthlarge81238103cm/40.55"125cm/49.21" 88cm/34.65 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 103cm/40.55 "Колк : 125cm/49.21" Должина : 88cm/34.65 " Женски Комбинезони Женски Летни Женски Џебни Шорцеви За Суспендирање Панталони.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.