• Ново
Графички резервоар за машки скелети за машки парк Jurassic Park

Графички резервоар за машки скелети за машки парк Jurassic Park

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Лизгајте се на овој графички резервоар за машки резервоар „Jurassic Park“ и практично можете да ја слушнете темата песна веќе! Направено е од мека мешавина од памук за да ве одржи удобно и има супер-ладна шема на скелети со диносаурус, отпечатена низ целата земја, како и функционален џеб на градите со иконскиот лого на Паркот Јура. Внатрешното на деколтето на лажичката е без ознака за мазно чувство, додека директно полите го комплетираат врвот на ракавите. Овој официјално лиценциран резервоар „Јура Парк“ прави одличен подарок за fansубителите на филмот. Графички резервоар за машки скелети на Парк Јура Парк : 60% памук, 40% полиестер. Тенк -врвот. Фабрична изработка на Jerseyерси. Сеопфатен печатен шема на скелети на диносаурус. Cаб на градите со логото на Паркот Јура од предниот дел. Без ракави. Деколте со ребрести лажички. Внатрешно означување. Директно полите. Официјално лиценциран производ. Достапно во црно. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо доколку е потребно, не декорацијата на железо.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сетови 360° Прилагодлива Потопла Светилка За Свеќи Во Затворен Простор Беше Светилка Деликатна Ноќна Светлина Во Спалната Соба

DEN 3.00

Забелешка : оваа ставка доаѓа со НАС приклучок, ве молиме потврдете го напонот на вашата област пред да ј

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.