• Ново
Нерѓосувачки Челик Автомобил Куки Автомобил Потпирач За Глава Закачалка Седиште Назад Куки Организатор

Нерѓосувачки Челик Автомобил Куки Автомобил Потпирач За Глава Закачалка Седиште Назад Куки Организатор

Оценка на клиентот:
DEN 127.84

Износ
Залиха

Опис. Овој производ е комплет од 10 куки за потпирач за глава на автомобилски седишта, изработени од материјал од нерѓосувачки челик, висококвалитетни и издржливи. Може да се користи за вашата торба за намирници, чанта, торба итн. Добар помошник за решавање на проблемот со складирање на автомобили. Изберете го за вас. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : нерѓосувачки челик. - Големина : Прибл. 11. 00Х3. 40Х2. 00см/4. 32Х1. 34Х0.79ин. - Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, издржлив и практичен за долготрајна употреба. - Комплет од 10 куки за потпирач за глава на автомобилско седиште, доволна количина за да ги задоволите вашите различни потреби. - Можете лесно да го на потпирачот за глава на седиштето во автомобилот, кој нема да падне. - за закачување на торбите за намирници, чанти, торби, училишни чанти итн. - Ротирачки дизајн и може да биде скриен кога не се користи. Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, издржлив и практичен за долготрајна употреба. Комплет од 10 куки за потпирач за глава за седишта за автомобили, доволна количина за да ги задоволите вашите различни потреби. Можете лесно да го на потпирачот за глава на седиштето во автомобилот, кој нема да падне. Идеален за закачување на торбите за намирници, чанти, торби, училишни чанти итн. Ротирачки дизајн и може да биде скриен кога не се користи.​.

Карактеристики

Производи во категоријата

Железо Стапчиња За Јадење Држач Виси Прибор За Јадење Сушење Кошница Одвод Стапчиња За Јадење Решетката Садови Организатор

DEN 0.33

Опис Оваа ставка е висечка решетка за сушење стапчиња за јадење, изработена од железо, лесна и лесна за о

Плус Големина Комбинезон За Женски Женски Еднобоен Едноставен Џемпер Со Лабаво Копче Ревер Тенок Комбинезон Со Долги Ракави

DEN 1.33

Големина : S велика БРИТАНИЈА : 88 ЕУ : 3434 НАС : 44 Биста : 85cm / 33.46" Половината : 65cm / 25.59" Хип : 95cm / 37.40" Ракав : 56cm / 2

Калапи Од Курва Од Јајца Од Нерѓосувачки Челик Мувла За Кекси Задебелена Торта За Повеќекратна Употреба Калап За Колачиња Калај

DEN 3.33

Опис : име На Производ : Мувла Од Курва Од Јајца : материјал Од Лимена Плоча димензии (Прибл.) : Врвен дијам�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.