• Ново
Постави Обсидијан Огледало Обсидијан Огледало Со Штанд Медитација Декорација За Спална Соба Дневна Соба

Постави Обсидијан Огледало Обсидијан Огледало Со Штанд Медитација Декорација За Спална Соба Дневна Соба

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Опис. Огледалото на обсидијан е изработено од материјал од обсидијан, долготраен декор, прави одличен додаток на секој домашен декор. Дојдете со држач за дисплеј, можете елегантно да ги прикажете уметничките дела и ќе додадете некој посебен додаток вашиот дом, канцеларија, бар и така натаму. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Обсидијан, пластика. - Големина : 12, 00Х10, 00Х10, 00см/4, 72Х3, 93Х3, 93ин. - Големина : 10, 00Х10, 00Х10, 00см/3, 93Х3, 93Х3, 93 инчи. - Забелешка : држачот на екранот има случајна Боја. - Класичното огледало обсидијан е неверојатна декорација на масата и исто така прекрасен подарок за секоја пригода. - Исклучителна изработка, уникатна форма, со многу добар декоративен ефект, носи мирна топлина. - Внимателно полирана, добро рефлектирачка површина на дискот обсидијан е одлична за пржење и гатање. - Дизајнот е концизен и практичен, убав, деталите се извонредни, создаваат топла атмосфера во домашната средина. - Можете да поставите огледало од обсидијан на вашата работна маса во дневната соба, работната соба, спалната соба, канцеларијата, барот итн.  Класичното огледало на обсидијан е неверојатна декорација на масата и исто така прекрасен подарок за секоја пригода. Исклучителна изработка, уникатна форма, со многу добар декоративен ефект, носи мирна топлина. Внимателно полирана, добро рефлектирачка површина на дискот обсидијан е одлична за пржење и гатање. Дизајнот е концизен и практичен, убав, деталите се извонредни, создаваат топла атмосфера во домашната средина. Можете да поставите огледало од обсидијан на вашата работна маса во дневната соба, работната соба, спалната соба, канцеларијата, барот итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дорман Задна Десна Внатрешна Рачка На Вратата За Специфични Модели На Џипови, Хром Одговара избери: 2005-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ, 2006-ЏИП

DEN 238.24

Сакате нова внатрешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врати�

Машки Боксерски Гаќички Долна Облека Мажи Боксерски Гаќички Шиење На Плажа Контраст Боја Стебла За Пливање Багажникот За Пливање

DEN 461.60

Ywdj Услуга Вовед qwdj се фокусира на тестирање и развој на ранец, фустани, блузи, долна облека за костими за

Дикона Жени Еден Костим За Капење В - Вратот Шпагети Ремен Стомак Контрола Костим За Капење Костим За Капење Мрежа Костими За

DEN 1.33

Жените Бикини Ромпер, Без Ракави V Вратот Надвор Од Рамото Види Преку Точка Пливање Лето Плажа Костими З�

Имате Жени Плус Големина Блузи Женска Мода Секојдневен Ден На Лабава Независност Печатење Краток Ракав V Вратот Маица Врвот

DEN 2.67

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.