• Ново
Понтос 400 700 1450 1885мл Складирање На Жито Бо Висок Капацитет Влажен Отпорен На Редење Кујнски Резервоар За Житни Култури Храна Контејнер За Складирање Ориз Додатоци З

Понтос 400 700 1450 1885мл Складирање На Жито Бо Висок Капацитет Влажен Отпорен На Редење Кујнски Резервоар За Житни Култури

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка Ја продава Понтос Од пазарот На Џојбај.Опис : не само што има силна заптивка со капак за да ја заштити од прашина, влага и протекување, туку и теглата е транспарентна и видлива, така што јасно може да се види колку храна останува во теглата.Изработена од материјал за храна, оваа тегла за складирање е безбедна за употреба. И тоа е голем капацитет за задоволување на вашите потреби за складирање. Дното што не се лизга ви овозможува слободно да складирате за да заштедите простор за складирање и да го чувате tidy.It изработен е од пластичен материјал.Постојат 4 различни големини од кои можете да изберете.Оваа запечатена тегла е погодна за домови и ресторани.Име на ставка : Запечатен Агарматеријал : Пластика, Капацитет : 400млм, Капацитет : 700мл, Капацитет : 1450млкс, Капацитет : 1885млфеатури : Добро Запечатување, влажно-доказ, Висок Капацитет Детали За Големина : С, Л : 10см/3.94", В : 7см/2.76 " (Прибл.) М, Л : 10см/3.94", В : 14см/5.51 " (Прибл.) Л, Л : 10см/3.94", В : 21см/8.27 " (Прибл.) XL, L : 10cm/3.94", W : 28cm/11.02 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Запечатена Тегла не само што има силна заптивка со капак за да ја заштити од прашина, влага и протекување, туку и теглата е транспарентна и видлива, така што јасно може да се види колку храна останува во теглата. Изработена од материјал за храна, оваа тегла за складирање е безбедна за употреба. И тоа е голем капацитет за задоволување на вашите потреби за складирање. Дното што не се лизга ви овозможува слободно да складирате за да заштедите простор за складирање и да го одржувате уредно. Изработен е од пластичен материјал. Постојат 4 различни големини од кои можете да изберете. Оваа запечатена тегла е погодна за домови и ресторани.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ли - Светски Женски Сандали Женски Флип Апостолки Удобни Станови Сандали За Жени Гладијатор Боемски Монистра Летни Чевли Отворено

DEN 2.33

Сандали За Жени Чевли Чевли Модни Дами Боемски Потпетици Сандали Сандали Со Високи Прсти Клин Танга За �

Фустани За Жени Елегантен Клиренс Фустан Со Краток Ракав Со Кружен Врат Џеб Со Еднобојна Обвиткана Шема На Миди Фустан На Екипажот

DEN 3.33

женски модни алински летни фустани за жени 2022 фустани за жени 2022 женски фустан со качулка фустан за плус

Јахмол Корсаж, од 6, Корсажи За Топка, Невестински Цвет Се Зголеми За Рустикална Гроздобер Свадба, Корсаж Цвет, Топка Корсаж

DEN 1.67

Описи : 100% Сосема Нови Рачно Изработени Ракотворби Материјал : Свила И Сатен, Полиестер Вештачки Цвет Фа

Мажи Пролет И Лето Еднобојна Лабава Секојдневна Улична Фитнес Вратоврска Мулти Џебови Спортски Панталони На Отворено Шорцеви

DEN 383.36

Големина : М Половината : 64см / 25.20" Колк : 100см / 39.37" Должина : 32см / 12.60" Големина : Л Половината : 68см / 26.77" Кол�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.