• Ново
луетбиез Новороденче Бебе Девојче Надвор Рамо Блузи + Туту Шорцеви Панталони Облека Облека

луетбиез Новороденче Бебе Девојче Надвор Рамо Блузи + Туту Шорцеви Панталони Облека Облека

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Информации за големината : Големина 70 (0-6 Месеци)-Горна Должина 24,5 см-Биста 41 см-Кратка Должина 18см Големина 80 (6-12 Месеци)-Горна Должина 26,0 см-Биста 43см-Кратка Должина 19см Големина 90 (12-18 Месеци)-Горна Должина 27,5 см-Биста 45см-Кратка Должина 20см Големина 100 (18-24 Месеци)-Врвна Должина 249,0 см-биста 47 См-кратка должина 21 См белешки : 1. Ве молиме дозволете разлика од 1-2 см поради рачно мерење. 2. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. 3,1 инчи = 2,54 См Материјал : се препорачува мешавина од памук, мека и удобна за носење бебе лето, миење раце и машини. Карактеристики : дизајн на чипка надвор од рамото, кратки набраздени ракави, шарени капаци за пелени цветаат Шорцеви, лента за глава со лак. Повод : Пролет, Лето. Совршени за секојдневно носење, специјални прилики или фотосесија, вашите мали девојчиња ќе добијат многу комплименти носејќи го. Возраст : Погоден за девојчиња доенчиња од 0-24М во лето, симпатичниот дизајн ќе ја натера вашата мала принцеза да добие многу комплименти. Вклучен пакет : 1x исклучени врвови на рамената + 1x шорцеви + 1x лента за глава.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дорман Задна Десна Внатрешна Рачка На Вратата За Специфични Модели На Џипови, Хром Одговара избери: 2005-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ, 2006-ЏИП

DEN 238.24

Сакате нова внатрешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врати�

Тавоп Жени Секси Гроздобер Печатење Чипка Бикини Склекови Обложени Костими За Капење Облека За Плажа Комплет Женски Едноделни

DEN 2.00

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Јахмол Корсаж, од 6, Корсажи За Топка, Невестински Цвет Се Зголеми За Рустикална Гроздобер Свадба, Корсаж Цвет, Топка Корсаж

DEN 1.67

Описи : 100% Сосема Нови Рачно Изработени Ракотворби Материјал : Свила И Сатен, Полиестер Вештачки Цвет Фа

Сончање Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветен Принт Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороденче Боди Со Лента

DEN 303.84

Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветни Печати Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороден�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.