• Ново
Велцторм Тентори Прилагодено Изградена Работна Површина За Игри, Wifi, USB 3.2, HDMI, Bluetooth, Порта За Прикажување, Победи Дома)

Велцторм Тентори Прилагодено Изградена Работна Површина За Игри, Wifi, USB 3.2, HDMI, Bluetooth, Порта За Прикажување, Победи

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Велцторм Форма/Стил : Десктопмодел Бр : Велз0057процесор : 4-Ти ГЕНЕРАЛ AMD Ryzen 7 5800 X3 D 3.40 GHz Процесор (до 4.5 GHz, 96 MB Кеш, 8-Јадра, 16-Теми, )Меморија : 64 GB DDR4 DIMMGraphics : Ge Force RTX 3060, 12 GB GDDR6 pcie 4.0, Vr Подготвен, G-Sync, Directx 12 [Графичката Картичка Прикажана Овде е Само За повикување]Складирање : 1 TB PCIE SSD (диск со цврста состојба) + 2tb hdd (Хард Диск)ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : Windows 11 Homedisplay : Без Поврзување На Екранот : 802.11 A/B/G/N/Ac Wifi, BLUETOOTH 5.0, ETHERNET LAN (RJ-45)Порти/Слотови : , Usb 3.0 Тип-А, 4 Usb 3.2 Gen1, 1 Hdmi, 1 Дисплеј Порта (Dp), USB 3.2 ТИП-c gen2, Без Оптички Диск, 1 x слушалки/МИКРОФОН КОМБО JACKINPUT/Излез : Без Веб Камера, Батерија : 750 W НАПОЈУВАЊЕ, ДРУГИ Карактеристики Rgb Осветлување 240 MM АИО ТЕЧЕН ПРОЦЕСОР КУЛЕР, БОЈА : ЦРНА Тежина : 27.9 Lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 Година Производителот Гаранција Од Velztorm Компјутер (ПРОФЕСИОНАЛНО Надградени ОД velztorm компјутер) amd Ryzen 7 5800x3d 8-ЈАДРЕН ПРОЦЕСОР. Ge Force RTX 3060 Графика. 1 TB PCIe NVMe SSD + 2 TB HDD. 64 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Прозорци 11 Дома.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дорман Задна Десна Внатрешна Рачка На Вратата За Специфични Модели На Џипови, Хром Одговара избери: 2005-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ, 2006-ЏИП

DEN 238.24

Сакате нова внатрешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врати�

Сончање Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветен Принт Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороденче Боди Со Лента

DEN 303.84

Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветни Печати Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороден�

Женска Егзотична Долна Облека Поставува Не-Трага Мраз Свила Дише Среден Струк Еднобојна Долна Облека Ноќна Облека Беж М

DEN 239.84

Женска Егзотична Долна Облека Комплети 3пц Мраз Без Трага Свила За Дишење Долна Облека Со Еднобојна Цвр�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.