• Ново
Accelera PHI 275 35R 99Y одговара: 2006- Chevrolet Corvette Z06, Chevrolet Corvette Limited Edition Z06

Accelera PHI 275 35R 99Y одговара: 2006- Chevrolet Corvette Z06, Chevrolet Corvette Limited Edition Z06

Оценка на клиентот:
DEN 2139.68

Износ
Залиха

На Аксера, сите сме за перформанси, елеганција и безбедност. Наидовме на совршена рамнотежа помеѓу перформансите на гумите, влечење и трагањето на животот, за да не мора да одберете еден над друг. Нашите гуми се направени за возила за патници, лесен камион, SUV и 4 x 4, но каде што навистина блескаме е нашата постава за гуми за перформанси. Accelera PHI 2 275/35 R18 99 Y.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.