• Ново
Ла Либреreетика Гроздобер Постер Белгија в

Ла Либреreетика Гроздобер Постер Белгија в

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Висококвалитетен уметнички печатење.Печатени на тешки акции хартија 100% Направени Во Америка.Големината на хартијата е 36 х 54 инчи големина на слика од 29 1/8 х 36 инчи овој премиум печатење со ликовна уметност Giclee е надградба од нашиот стандарден уметнички принт. Печатена на густа (310гсм) текстура хартија за акварел без киселина. Отпечатоците од гикли се стандарден медиум за репродукција за музеи и премиум уметнички галерии ширум светот. Овој отпечаток е 100% Направен Во Америка.Гикли (француски за "прскање") е процес на печатење каде милиони капки мастило се прскаат на висококвалитетна хартија. Овој процес на печатење овозможува динамичен, речиси 3Д изглед поради високата палета на бои (милиони бои), мазната текстура за печатење и неверојатните детали во сенките, создавајќи длабочина.Ние користиме само мастила за ликовна уметност, кои се отпорни на избледување најмалку 75 години, архивски квалитет на ниво на музеј, со пигмент без киселина за да се осигураме дека печатењето не ја менува бојата со текот на времето.Големината на хартијата е 36 х 54 инчи со големина на слика од 29 1/8 х 36 инчи, совршена за врамување.Giclee ќе брод валани во дебела поштенска цевка, валани со архивско ткиво.Фенер Прес е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките слики во светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, модерна фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, антички мапи, гроздобер постери и сѐ помеѓу нив. Со постојано растечка колекција на светски познати слики, Фенер Прес е трендсетер познат по украсување домови и големи одморалишта - како и комплети реклами, филмови и телевизиски емисии.Ако барате совршена уметност за врамување за вашиот дом или канцеларија, сигурни сме дека имаме парче со кое ќе се поврзете. Разгледајте ја нашата колекција овде со над 50.000 слики достапни во повеќе големини и медиуми. Ние, исто така, би сакале да го искористиме ова време за да ви се заблагодариме ако сте купиле од нас порано, или планирате денес. Поддржувате уметници кои длабоко се грижат за нивната уметничка форма и компанија која е горда што ги печати овие неверојатни слики во Америка. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плус Големина Комбинезон За Женски Женски Еднобоен Едноставен Џемпер Со Лабаво Копче Ревер Тенок Комбинезон Со Долги Ракави

DEN 1.33

Големина : S велика БРИТАНИЈА : 88 ЕУ : 3434 НАС : 44 Биста : 85cm / 33.46" Половината : 65cm / 25.59" Хип : 95cm / 37.40" Ракав : 56cm / 2

Umитај Летни Фустани Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабав Фустан На Плажа Со А-Линија

DEN 3.33

Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабава АЛинија Фустан За Плажа Женск�

Дипломирање Подароци Приврзок За Клучеви За Класа на постдипломски приврзок Инспиративен Подарок Круг Приврзок За Клучеви

DEN 2.33

Исклучителни сувенири ги потсетуваат на добри спомени и храброст да одат напред.2022 Дипломирање Подарок

Калапи Од Курва Од Јајца Од Нерѓосувачки Челик Мувла За Кекси Задебелена Торта За Повеќекратна Употреба Калап За Колачиња Калај

DEN 3.33

Опис : име На Производ : Мувла Од Курва Од Јајца : материјал Од Лимена Плоча димензии (Прибл.) : Врвен дијам�

Дуксери За Мажи Мажи Тенок Есенски Секојдневен Џемпер Со Цврста Качулка Врвна Боја Качулка Долга Јакна Есенски Џеб Долг Ракав

DEN 0.67

Менс Тенок Есенски Секојдневен Џемпер Со Цврста Качулка Со Горна Боја Долга Јакна Есенски Џеб Со Долг Р�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.