• Ново
адидас Женски Велосипедски Шорцеви Црна Големина Х-Голем

адидас Женски Велосипедски Шорцеви Црна Големина Х-Голем

Оценка на клиентот:
DEN 272.00

Износ
Залиха

Возете во стил и удобност со вградената изведба на Оригиналите на Адидас Велосипедски Шорцеви!Велосипедските шорцеви во растеглива изработка на памучна маичка важат за цврсто вклопување што носи блиску, но не е ограничувачко за удобно движење. Силуета со среден пораст. Логото На Трифолија и 3-Ленти на нозете го печат изгледот со стилот на Оригиналите на адидас.Кратката линија удира над коленото.93% памук, 7% еластан. Машинско перење, сушење на паѓање.Увезени. Мерењата на производот беа направени со помош на големина СМ. Ве молиме имајте предвид дека мерењата може да варираат во зависност од големината.Мерења : Мерење На Половината : 27 Во Аутсоим : 17 12 Во Инсеам : 9 Пред Пораст : 9 12 Во Пораст На Грбот : 12 Во Отворање На Ногата : 14 Во Истегнување. Повлечи се. Полиестер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Додатоци за Декорација на домот Неткаен Материјал Плисирана Завеса За Заштита На Приватноста На Завесите За Спална Соба

DEN 702.08

Тип На Ставка : Завеса Материјал : Полиестер Боја : Бела,Црна, Кафеава Применлив Тип На Прозорец : Прозоре�

Ли - Светски Женски Сандали Женски Флип Апостолки Удобни Станови Сандали За Жени Гладијатор Боемски Монистра Летни Чевли Отворено

DEN 2.33

Сандали За Жени Чевли Чевли Модни Дами Боемски Потпетици Сандали Сандали Со Високи Прсти Клин Танга За �

Багиланое Мало Бебе Девојче Долги Панталони Сет Писмо Срце Рагби Печатење Маици Со Долги Ракави Блузи + Разгорени ПАНТАЛОНИ

DEN 303.68

Дете Деца Девојки 2 Парчиња Облека, Писмо Срцето Рагби Печатење Круг Вратот Долг Ракав Блузи + Одблесоко�

Мажи Пролет И Лето Еднобојна Лабава Секојдневна Улична Фитнес Вратоврска Мулти Џебови Спортски Панталони На Отворено Шорцеви

DEN 383.36

Големина : М Половината : 64см / 25.20" Колк : 100см / 39.37" Должина : 32см / 12.60" Големина : Л Половината : 68см / 26.77" Кол�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.