• Ново
Еден отворање Новороденче Бебе Девојки Еден Печатење Роденден Ромпер Облека Облека Лето 0-Месеци

Еден отворање Новороденче Бебе Девојки Еден Печатење Роденден Ромпер Облека Облека Лето 0-Месеци

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Состојба : 100% сосема нов висок квалитетен материјал : Памучна Боја : Како Слики забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Вклучен Пакет : 1?Девојка Ромпер едногодишната прва роденденска Девојка пулору облека, одлична за роденден на девојка, туш, секојдневна, секојдневна облека, домашна облека, летен одмор, за фотографирање во лето и fall. Симпатична буква уно со отпечаток од сладолед и круна, дизајн на комбинезони со ракави без грб, може да се носи сам или со основно боди и кошула, на вашето бебе ќе му се допадне. Погоден за 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци и 18-24 месеци, роденденска облека за девојче или девојче, внука, сестра, внука. Овој летен комбинезон за девојчиња е погоден за многу прилики, роденденски забави, свадби, прослави, фестивали, семејна фотографија, специјални прилики и облекување. Што Ќе Добиете : Роденден Ромпер 1 x Девојка. Девојка и девојка првиот роденден облека, со роденден писмо и возбудува, така што вашата драга девојче ќе биде толку убава и симпатична на посебен ден. Ако ви треба, кликнете на нашиот бренд Пулору за да видите повеќе бебешка облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плус Големина Комбинезон За Женски Женски Еднобоен Едноставен Џемпер Со Лабаво Копче Ревер Тенок Комбинезон Со Долги Ракави

DEN 1.33

Големина : S велика БРИТАНИЈА : 88 ЕУ : 3434 НАС : 44 Биста : 85cm / 33.46" Половината : 65cm / 25.59" Хип : 95cm / 37.40" Ракав : 56cm / 2

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.