• Ново
Повторно воспоставено од производство на 288xl T T288XL сет на црни касети со висок принос за употреба во изразување XP-330, XP-430, XP- & XP-440

Повторно воспоставено од производство на 288xl T T288XL сет на црни касети со висок принос за употреба во изразување XP-330,

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со LD производи! Оваа листа содржи (4) T288 XL120 со висок принос на црни кертриџи. Овие касети се компатибилни со изразот XP-330, XP-430, XP-434 & XP-440. Забележете, пакувањето на мало може да варира и овие касети ќе работат само со печатари купени во Соединетите Држави и Канада, бидејќи другите географски региони можат да користат различни фирми за печатачи. Употребата на касети за замена за замена не ја поништува гаранцијата на вашиот печатач. Заменува 288 / T288120 Стандарден принос црн кертриџ. За употреба во изразување XP-330, изразување XP-430, израз XP-434 & Expression XP-440.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вашиот жените Дозвола блузи Екипажот Вратот За Дами Лето Fall Долги Ракави Цреша Цветни Графички Дневна Блузи Маица Тинејџерка

DEN 143.84

Симпатична Вашиот Aumao Облечени Блузи За Женски Летни Женски Лежерни V Вратот Мрежа Панел 3 / 4 Ѕвонче Рака�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.