• Ново
2.0 кт овално сечење црвен природен гранат 18к големина на веренички прстен за годишнина од бело злато 4

2.0 кт овално сечење црвен природен гранат 18к големина на веренички прстен за годишнина од бело злато 4

Оценка на клиентот:
DEN 6399.68

Износ
Залиха

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад. направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклучително И Ангажмани,. Денот на вљубените, Годишнини, Предлози, Божиќ, Родендени, Денот На Мајката,. или Дипломирање. Испорачано во нашата Бесплатна Кутија за Подароци и сместено. вашиот избор на цврсти 14k или 18k автентицирани печат злато; секој. предметот е дизајниран, произведен и продаден исклучиво Од Клара. Пучи, загарантиран да биде вистински, без конфликти и придружуван. Со Нашата Автентичност Картичка. Нашето персонализирано ласерско гравирање. идеален е за секој спомен, подарок или спомен. А 60-ден кавга слободен враќање. опцијата се нуди Со Ограничена Доживотна Гаранција за. сите предмети, покривајќи оштетени, обезбоени или заматени камења; заменети без. полнење. ** Сите барања за гравирање мора да бидат доставени веднаш. по или за време на исходот, испратете ни е-пошта директно на информации@ (максимум. од 6 знаци за текст)**. Природно. камењата се формираат во природата, загарантирани да бидат без конфликти и да опфаќаат зелен, 100% еколошки метод за создавање. Природен Цитрин : роден камен во ноември, познат како "камен на трговецот", за кој се верува дека привлекува пари. Помага самодоверба за носителот. Природен Гранат : Поттикнува благодарност и услуга на другите. Длабоко духовен скапоцен камен како што го привлекуваат срцевите чакри, кој се смета за еден од најстарите скапоцени камења што се користат за духовна заштита. Родниот камен на јануари. Природен Морганит : скапоцен камен на небесната љубов, сочувство, ветување и исцелување - нудејќи чиста страст и емпатична енергија. Помага во смирување на негативните емоции и чистење на егото. Природен Швајцарски Син Топаз : Црпејќи ја својата енергија од сонцето, овој скапоцен камен на јасност дава увид во внатрешната мудрост. Традиционален камен на раѓање на декември. 2.0 каратно брилијантно овално сечење црвен природен гранат 18 каратно цврсто бело злато дизајнер невестинска годишнина ангажман свадба пасијанс прстен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Блузи за вежбање За Мажи Ретро И Секојдневен Елек Со Пруги Со Една Aut Зимски Костум Машки Машки Тенкови Раглан Кошула Со Долги

DEN 431.84

Пол : машкикарактеристики : € Материјал●изработен е од висококвалитетни материјали и е доволно издржл�

Сончање Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветен Принт Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороденче Боди Со Лента

DEN 303.84

Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветни Печати Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороден�

Тавоп Жени Секси Гроздобер Печатење Чипка Бикини Склекови Обложени Костими За Капење Облека За Плажа Комплет Женски Едноделни

DEN 2.00

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.