• Ново
Време и TRU жени со отворен преден џемпер од кардиган со долги ракави

Време и TRU жени со отворен преден џемпер од кардиган со долги ракави

Оценка на клиентот:
DEN 527.84

Износ
Залиха

Лесен плетен дизајн и привлечна шема се комбинираат за овој отворен фронт кардиган од време и TRU. Вратете го над вашиот ансамбл и завршете го пријатниот, удобен изглед на денот. Исклучиво на. Материјал : 44% акрилик/29% полиестер/24% рециклиран полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина лесна. Затворање : Отворен фронт. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Модел на контраст. Openенски отворен фронт кардиган од време и Тру.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дмкпв Менс Чевли Со Стапала Чизми Рамно Дно Нелизгачки Горен Дел со Еднобојна Кадифен За Топли И Удобни Чевли За Снег Црни 8

DEN 751.84

Машки Чевли Со Стапала Чизми Рамно Дно Нелизгачки Горен Дел Со Цврста Боја Кадифен За Топли И Удобни Чев

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.