• Ново
Корашан Свежо Наводнување Со Кактус Во Нордиски Стил Може Градинарство Шише За Наводнување 500мл Мала Конзерва За Наводнување Со Дезинфекција Со Бонбони Во Боја на

Корашан Свежо Наводнување Со Кактус Во Нордиски Стил Може Градинарство Шише За Наводнување 500мл Мала Конзерва За Наводнување

Оценка на клиентот:
DEN 303.84

Износ
Залиха

Свеж Стил Кактус Наводнување Може Градинарство Спреј Шише 500ml Describe : хидрауличниот дизајн на автоклавот е погоден и за употреба. Одлично за навлажнувачки растенија, цвеќиња, пестициди, инсектициди итн. со вода. Овие шишиња со спреј се одлични за употреба со вода и различни хемикалии и раствори за чистење. Погоден за микро цвеќиња, навлажнувачки, коса и многу повеќе. материјал : пластична Големина : 18*9см Боја : зелена, Бела Рачна распрскувач со акција .Вклучен пакет : 1 шише со шприц Користете Висококвалитетни Материјали. Најдобар Подарок За Вас или Вашите Пријатели. Погоден За Градинарска Употреба. Направете Вашиот Двор и Градина Да Изгледаат Подобро. Услуга по продажбата : Кога ќе го добиете производот, ако не сте задоволни со нашите производи, контактирајте не во секое време, ние ќе ве вратиме наскоро и ќе се потрудиме да ги исправиме работите. Само се надеваме дека ќе имате пријатен шопинг!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Багиланое Мало Бебе Девојче Долги Панталони Сет Писмо Срце Рагби Печатење Маици Со Долги Ракави Блузи + Разгорени ПАНТАЛОНИ

DEN 303.68

Дете Деца Девојки 2 Парчиња Облека, Писмо Срцето Рагби Печатење Круг Вратот Долг Ракав Блузи + Одблесоко�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.