• Ново
Парагон Производи Дигитална Брава 5-Пиштол Пушка Безбедно

Парагон Производи Дигитална Брава 5-Пиштол Пушка Безбедно

Оценка на клиентот:
DEN 3519.84

Износ
Залиха

Заштитете ја вашата вредна опрема со безбедна пушка Парагон Производи. Масивната структура има капацитет да собере до пет пушки, како и пиштоли, куршуми и материјали. Внатре има и посебен кабинет за заклучување со клучеви и сива подна подлога за тепих за понатамошна заштита на вашата опрема. Пушката "Парагон Производи" е лесна за ракување и нуди долгогодишна употреба, давајќи ви мир на умот. Посилните внатрешни механизми спречуваат присилно влегување. Вклучува решетка со 5 пиштоли. Дигиталната брава може да се програмира за да ја задржи секоја комбинација од 3 до 8 цифри. Комбинацијата може да се менува бесконечно. Дизајниран за поддршка до пет пиштоли. Дигиталната брава работи НАA батерии (не е вклучена). Надворешни Димензии : 13.75 "L x 11.75" W x 57 "H. Внатрешни Димензии : 13.5" L x 9.5 "W x 56.75" H. Модел# 7501.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ти Сакаш Жени Цветен Декор Сандали Со Ремени За Глуждот Сандали За Одмор Клин Сандали Лето Удобни Дневни Едноставни Обувки За

DEN 3.00

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,25" Големина : 3

Виадха Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Секси Долна Облека Чипка Секси Едно Парче Боди Решетката Трим Боукнот Декор Теди

DEN 2.67

Женски Секси Долна Облека Чипка Секси Едно Парче Боди Решетката Трим Лакнот Декор Teddiesfearties : Водат, тено�

Летни Врвови За Жени Блуза Лабаво Вклопување Блузи За Празнични Елеци Лабава Туника Врвови Со Кратки Ракави Блузи Со Тркачки

DEN 3.00

Летни Врвови За Жени Блуза Лабава Фит Блузи За Празнични Елеци Лабава Туника Врвови Со Кратки Ракави Бл�

Женски Резервоар Врвот Дозвола Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Големина Маичка Блуза V - Вратот

DEN 2.33

Жени Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Големина Маичка Блуза V Вратот Карактер

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.