• Ново
Благородна куќа кафеава градите за складирање на отворено

Благородна куќа кафеава градите за складирање на отворено

Оценка на клиентот:
DEN 4199.84

Износ
Залиха

Имајте дополнително складирање со оваа благородна куќа на отворено плетено складирање на градите. Ова големо, преголемо парче е за употреба на отворено или во затворено за да чувате нешто од вашите алатки за градинарство до детските играчки. Направено од трајни и отпорни на временски услови PE плетен со железна рамка обложена со прав, овој кафеав плетен градите за складирање доаѓа во прекрасна боја што ќе одговара на многу декори. Оваа привлечна ставка исто така може да се удвои како дополнително седење во вашиот простор кога е потребно. Уживајте во складирање на вашите предмети во функционални и украсни гради. Благородна куќа кафеава отворена плетена градите за складирање : екстра-големи PE плетен стебло за складирање на отворено. Мулти-боја кафеава завиткана со ПЕ плетен. Длабоко складирање за да се справите со сите ваши потреби на отворено, вклучувајќи играчки за базени, алатки за градинарство и многу повеќе. Екстра-големи плетени градите за складирање може да се користат како дополнително седење. Мерки 51,5 "x 22" x 25,8 ". Тежи 35,27 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Имате Жени Плус Големина Блузи Женска Мода Секојдневен Ден На Лабава Независност Печатење Краток Ракав V Вратот Маица Врвот

DEN 2.67

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Жени Врвови Графички Отпечатоци В - Вратот Ракав Женски

DEN 255.84

Kscykkd Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички

Женска Егзотична Долна Облека Поставува Не-Трага Мраз Свила Дише Среден Струк Еднобојна Долна Облека Ноќна Облека Беж М

DEN 239.84

Женска Егзотична Долна Облека Комплети 3пц Мраз Без Трага Свила За Дишење Долна Облека Со Еднобојна Цвр�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.