• Ново
Сдјма Кул Пенкала Забавни Пенкала За деца Новини Пенкала Слатки Пенкала Интересни Тркачки Пенкала За Момчиња

Сдјма Кул Пенкала Забавни Пенкала За деца Новини Пенкала Слатки Пенкала Интересни Тркачки Пенкала За Момчиња

Оценка на клиентот:
DEN 127.84

Износ
Залиха

Детски Канцелариски Гел Пенкало Научен Експеримент Наука Едукативни Едукативни Играчки Божиќен Подарок 1мл Карактеристики : Популарно научно искуство топчесто пенкало, Смешен дизајн и искуство со играње наука и технологија инженерство, уметност и математика нов интелигентен академик. Познавање на шест физички феномени, искуство наука, Смешни науката популаризација на технологијата, и иднината на технологијата во игра. 1 игра за отклучување со повеќекратна употреба : функционална област за играчки со Пенкало (областа на опашката на секое пенкало има различна популарна научна игра) дизајн на клипови за пенкало (погоден за носење и погоден за секое време) детален дизајн за држење на пенкалото (лесен за држење и водење на правилен начин на држење на пенкалото) дизајн На Ротација (ротирајте во насока на стрелките на часовникот за да ја откриете главата на пенкалото за пишување) Практично сознание за раст : од љубопитност до истражување на акција за истражување на логичкото размислување на децата. - капачето за пенкало е посигурно, полнењето со дебелина ОД 2 ММ е потешко да се скрши водата, а капачето на пенкалото се ротира до загуба. Ротирачки капак на пенкалото : со цел децата лесно да го извадат капакот на пенкалото и да си играат со него, капакот на ротирачкото пенкало е специјално дизајниран за губење. Спецификација : материјал На Производот : пластична големина На Производот : 17х5х1, 5СМ Соодветна возраст : 3 ГОДИНИ и погоре Список На Производи : 1х Гел Пенкало Забелешки За играчки : Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Фала! Поради рачно мерење, дозволете мало отстапување на мерењето. канцелариски материјал хартија и пликови во собата. цртеж молив постави & боја на вода молив сетови. неделен список за правење бележник. Овој ранец е совршен за студенти, тинејџери, девојчиња и жени постари од 10 години. Основниот мултифункционален дневен пакет е погоден за вашите потреби, лесен за совпаѓање со вашата облека, погоден за кратки патувања, работа, шопинг, универзитети, колеџи, училишта и многу повеќе. Водоотпорниот паричник за ранец е доволно стилски за одмор и училиште, а дизајнот обезбедува повеќе функции. Живописната боја и специјалниот врв на пенкалото не прават проблеми или неред за чистење, тоа е најдобриот избор за вашиот подарок.Се одликува со одличен совет кој ви помага да постигнете мазни, елегантни потези. Достапно во суптилни бои кои ќе го подобрат вашиот дизајн и ќе ви овозможат да ја изразите вашата креативност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вашиот жените Дозвола блузи Екипажот Вратот За Дами Лето Fall Долги Ракави Цреша Цветни Графички Дневна Блузи Маица Тинејџерка

DEN 143.84

Симпатична Вашиот Aumao Облечени Блузи За Женски Летни Женски Лежерни V Вратот Мрежа Панел 3 / 4 Ѕвонче Рака�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.