• Ново
Современи нишки антимикробни микрофибер листови, парче, тен, кралица

Современи нишки антимикробни микрофибер листови, парче, тен, кралица

Оценка на клиентот:
DEN 607.84

Износ
Залиха

Имајте одлични ноќи спијте со овие антимикробни и анти-мувла за контрола на цврста боја. Технологијата комбинира научни истражувања со постелнина за да го искористи вашиот сон, што е од суштинско значење за да помогнете во одржувањето на вашето оптимално здравје и благосостојба. Достапно во повеќе големини и бои, наоѓањето совршено вклопување за вашата спална соба не треба да биде тешко. Големината на близнаци има 2 перници; Сите други големини имаат 4. Близнак има 13 "џеб; сите други големини 15 " близнаци : рамен лист (1) 66 "x 96", поставен лист (1) 39 "x 75" + 13 "џеб, перници (4 ) 20 "x 30", полн : рамен лист (1) 81 "x 96", поставен лист (1) 54 "x 75" + 15 "џеб, перници (4) 20" x 30 ", кралица : рамен лист ( 1) 90 "x 102", поставен лист (1) 60 "x 80" + 15 "џеб, перници (4) 20" x 30 ", крал : рамен лист (1) 106" x 102 ", поставен лист (1 ) 78 "x 80" + 15 "џеб, перници (4) 20" x 40 "кал. Кинг : рамен лист (1) 106 "x 102", поставен лист (1) 72 "x 84" + 15 "џеб, перници (4) 20" x 40 ". Антимикробна ткаенина. Обезбедува заштита од мувла.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дуксери За Мажи Мажи Тенок Есенски Секојдневен Џемпер Со Цврста Качулка Врвна Боја Качулка Долга Јакна Есенски Џеб Долг Ракав

DEN 0.67

Менс Тенок Есенски Секојдневен Џемпер Со Цврста Качулка Со Горна Боја Долга Јакна Есенски Џеб Со Долг Р�

Сончање Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветен Принт Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороденче Боди Со Лента

DEN 303.84

Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветни Печати Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороден�

Железо Стапчиња За Јадење Држач Виси Прибор За Јадење Сушење Кошница Одвод Стапчиња За Јадење Решетката Садови Организатор

DEN 0.33

Опис Оваа ставка е висечка решетка за сушење стапчиња за јадење, изработена од железо, лесна и лесна за о

мњин женски блузи и блузи фустани кошули карирани долги ракави обичен патент ролна врвна кошула печатена блуза женски туника

DEN 0.33

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.