• Ново
Ема и Мила редовно се вклопуваат во екипажот на екипажот на вратот, броењето, пакетот

Ема и Мила редовно се вклопуваат во екипажот на екипажот на вратот, броењето, пакетот

Оценка на клиентот:
DEN 255.84

Износ
Залиха

Вашата малечка ќе сака да го носи овој фустан Мила и Ема. Овој уникатен дизајн ќе биде сè за што некогаш сонуваше! Lookе изгледа толку симпатично додека ќе остане удобно во текот на целиот ден. Совршено за секоја пригода, ова ќе биде нејзиниот нов омилен фустан! Мила и Ема Ексклузивни девојки Асиметричен фустан од руфли, големини 2 T-5 T. Зачувајте го вашиот омилен фустан со овој! Таа сигурно ќе се истакне од толпата. Екипаж. Фустан од руф. Печатење на сите. Асиметричен фустан од шутница. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Печатен асиметричен фустан од руфла за девојчиња од Мила и Ема.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.