• Ново
Тего аудио електрична енергија на електрична енергија

Тего аудио електрична енергија на електрична енергија

Оценка на клиентот:
DEN 415.84

Износ
Залиха

Преносна батерија за напојување на напојувањето, е преносна батерија што ги сокува вашите мобилни уреди, во секое време, на кое било место до 80% наполнет дека Power Grid доаѓа до 80% наполнет и е подготвен да употреби два уреди одеднаш 2 USB порти значи ве Може да наплати кој било од вашите две (или пријател) компатибилни уреди одеднаш користејќи го USB кабелот за полнење на вашиот уред, Power Grid е компатибилен со скоро сите USB уреди, вклучувајќи, i Phone, i Pads, i Pods, Samsung Galaxy & Android телефони и многу повеќе со многу со Доста сок за да се наплаќаат повеќето телефони двапати, Power Grid прави совршен придружник за патувања без разлика дали патува за бизнис или задоволство неверојатно издржлив и лесен дизајн во четири бои со мек допир кога не е во употреба, Power Grid може да ја чува таа скапоцена моќност повеќе од три месеци, правејќи го тоа Мора да има за кампување и експедиции TEGO Audio Power Grid Power Bank Application/Употреба : i Phone, i Pad, i Pod, паметен телефон, мобилен уред. Апликација/употреба : i Phone, i Pad, i Pod, паметен телефон, мобилен уред. Фактор на форма : Преносен. Боја на производот : Атомска зелена боја. Боја на производот : Атомска зелена боја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ли - Светски Женски Сандали Женски Флип Апостолки Удобни Станови Сандали За Жени Гладијатор Боемски Монистра Летни Чевли Отворено

DEN 2.33

Сандали За Жени Чевли Чевли Модни Дами Боемски Потпетици Сандали Сандали Со Високи Прсти Клин Танга За �

Мажи Пролет И Лето Еднобојна Лабава Секојдневна Улична Фитнес Вратоврска Мулти Џебови Спортски Панталони На Отворено Шорцеви

DEN 383.36

Големина : М Половината : 64см / 25.20" Колк : 100см / 39.37" Должина : 32см / 12.60" Големина : Л Половината : 68см / 26.77" Кол�

Вашиот жените Дозвола блузи Екипажот Вратот За Дами Лето Fall Долги Ракави Цреша Цветни Графички Дневна Блузи Маица Тинејџерка

DEN 143.84

Симпатична Вашиот Aumao Облечени Блузи За Женски Летни Женски Лежерни V Вратот Мрежа Панел 3 / 4 Ѕвонче Рака�

Машки Боксерски Гаќички Долна Облека Мажи Боксерски Гаќички Шиење На Плажа Контраст Боја Стебла За Пливање Багажникот За Пливање

DEN 461.60

Ywdj Услуга Вовед qwdj се фокусира на тестирање и развој на ранец, фустани, блузи, долна облека за костими за

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.