• Ново
Целосен кревет Мејсон, камен од камчиња

Целосен кревет Мејсон, камен од камчиња

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Додадете безвременски елемент во вашата спална соба со креветот Мејсон. Одликувајќи се со ткаенина од тапацир од камчиња од камчиња и едноставен дизајн, овој кревет прави прекрасно модерно парче мебел. Неговата сребрена индивидуална глава за нокти го држи тапацирот до високиот глава, а исто така додава стил. Скоканите агли обезбедуваат дополнителна талент. Страничните шини и подножјето на овој тапациран кревет за ткаенини се карактеризираат со тапацир што одговара на главата, давајќи му на креветот симетричен изглед. Овој тапациран целосен кревет (Поле 1 од 2) вклучува европски систем за поддршка на Flex Slat кој ќе поддржува душек (продаден одделно). Креветот на Мејсон (Камче од Камче) е достапен во целост, кралски, кралски кралски и источни кралски големини, што го прави погодно да се надополни изгледот на која било спална соба во вашиот дом. Целосен кревет на Мејсон, камен од камчиња (кутија 1 од 2) : ткаенина од тапацир од камчиња тапацир. Сребрена индивидуална трим на главата за нокти. Тапациран целосен кревет за кревети, подножје и странични шини. Европски систем за поддршка на Flex Slat. Пристигнува во 2 кутии. Потребно е собрание. Гаранција на 1-годишна производителот. Модел# BD-MSN-FL-VE. Кревет со целосна големина (собрано) : 81,50 "L x 57,50" W x 48,00 "H. Креветот со големина на кралицата (собрано) : 86,50" L x 63,75 "W x 48,00" H. Креветот со големина на кралот во Калифорнија (собрано) : 91,00 "L x 77,25" W x 48,00 "H. Источен крал со големина на кралот (собрано) : 86,50" L x 82.00 "W x 48.00" H. Душеците се продаваат одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци . Веб-страница за складирање на пикап Белешка : Оваа ставка е спакувана во повеќе големи кутии кои можеби не се вклопуваат во возило со стандардна големина. Ве молиме, проверете дали имате голем автомобил или камион за пикап за продавници . Поле 1 Димензии : 59.06 "L x 23.62" W x 9.84 "H; Тежина : 68 lbs. Box 2 Димензии : 79.13" L x 13.19 "W x 5.51" Ч; Тежина : 41 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ознака за кучиња - Персонализирана ознака за домашно милениче - Ознака за кучиња - Ознаки за кучиња за кучиња персонализирани

DEN 2.00

Ознаките за миленичиња персонализираа совршена ознака за името за вашето куче или мачка, или подарок за

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.