• Ново
Квир око Колтин тапациран модерен стол за јадење во средината на век, сет од 2, зелен кадифе

Квир око Колтин тапациран модерен стол за јадење во средината на век, сет од 2, зелен кадифе

Оценка на клиентот:
DEN 5891.52

Износ
Залиха

Сега што имаме тука? О, да, само највисокиот педер за очите Колтин тапациран стол за јадење. Проверува сè што е надвор од списокот за проверка на Fab 5! Колтинот е совршена трпезарија додаток за уживање во оброк со уста со пријателите, имајте здрави разговори за чаша вино и што е најважно, изгледаат добро апсолутно прекрасно правејќи го тоа. Овој стол за трпезарија има чисти линии и прекрасен тапацир кој потсетува на дизајнот на средниот век. Што не треба да се сака? Достапни во повеќе бои и големини, овие столчиња за јадење доаѓаат во сет од две или четири за да се осигураме дека нудиме совршена опција за вашиот дом. Имаме уште едно изненадување за вас! Можете да го спарите ова столче со остатокот од колекцијата Квир Око Колтин и да ги оставите вашите гости да се тресат пред очите на вашиот изглед на нова кујна и трпезарија! Секое парче од колекцијата се продава одделно. Едноставен, разноврсен дизајн кој го надополнува секој декор . тапациран седиште со подлога за пена за дополнителна удобност. Цврсти метални нозе. Овие столчиња се ставаат за лесно складирање . бродови во една кутија. Брзо и лесно склопување. Достапно во црна кожа кожа, кожа од камили, сива кадифе, зелен кадифе. Достапно во комплети од 2 или 4 столчиња . Пар со тапациран од Калвин, столче и тапациран од тапациран од Калвин. Продадени одделно . Димензии на производот : 21,5 ”l x 17,5” w x 34 ”ч. Ограничување на тежината : 250 lb. Димензии на испорака : сет од 2 : 25 ”l x 25” w x 19 ”ч. Бруто тежина 30 lb или сет од 4 : 30 ”l x 27” w x 19 ”ч. Бруто тежина 65 lb.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ли - Светски Женски Сандали Женски Флип Апостолки Удобни Станови Сандали За Жени Гладијатор Боемски Монистра Летни Чевли Отворено

DEN 2.33

Сандали За Жени Чевли Чевли Модни Дами Боемски Потпетици Сандали Сандали Со Високи Прсти Клин Танга За �

Јахмол Корсаж, од 6, Корсажи За Топка, Невестински Цвет Се Зголеми За Рустикална Гроздобер Свадба, Корсаж Цвет, Топка Корсаж

DEN 1.67

Описи : 100% Сосема Нови Рачно Изработени Ракотворби Материјал : Свила И Сатен, Полиестер Вештачки Цвет Фа

Женска Егзотична Долна Облека Поставува Не-Трага Мраз Свила Дише Среден Струк Еднобојна Долна Облека Ноќна Облека Беж М

DEN 239.84

Женска Егзотична Долна Облека Комплети 3пц Мраз Без Трага Свила За Дишење Долна Облека Со Еднобојна Цвр�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.