• Ново
Сетови 360° Прилагодлива Потопла Светилка За Свеќи Во Затворен Простор Беше Светилка Деликатна Ноќна Светлина Во Спалната Соба

Сетови 360° Прилагодлива Потопла Светилка За Свеќи Во Затворен Простор Беше Светилка Деликатна Ноќна Светлина Во Спалната Соба

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Забелешка : оваа ставка доаѓа со НАС приклучок, ве молиме потврдете го напонот на вашата област пред да ја купите.r. r. Описr. r. Оваа деликатна и повеќефункционална светилка за маса за свеќи е произведена со метален материјал за долгорочна употреба. Оваа светилка за загревање свеќи е совршена светилка за ароматерапија, ноќна светилка или украсна светлина. Совршен додаток за освежување на секоја соба. Едноставно во изгледот, но многу практично во функција.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Белаr. - Материјал : Металr. - Големина : 34. 00 X15, 50 X15, 50cm/13, 36 X6, 09 X6, 09inr. - Сијалица : GU10 220 V 50wr. - потопло за Свеќи е погодно за учење, спална соба, сауна, соба за медитација, дневна соба, канцеларија итн.р. - восочната потопла столна ламба ќе го дифузира мирисот во воздухот кога ќе се стопи восок, за да го прочисти воздухот дома.р . - можете да им го подарите На вашите пријатели Како божиќен подарок, роденденски подарок, новогодишен подарок и ќе им се допадне.р. - може да се користи и како ноќна светилка, што може да помогне да се создаде удобна и пријатна атмосфера.р. - со рамен и стабилен дизајн на дното, може да стои на работната површина стабилно, безбеден и удобен за употреба. Грејачот за свеќи е погоден за учење, спална соба, сауна, соба за медитација, дневна соба, канцеларија итн. Восочната потопла столна ламба ќе го дифузира мирисот во воздухот кога ќе се стопи восок, за да го прочисти воздухот дома. Можете да им го подарите На вашите пријатели Како божиќен подарок, роденденски подарок, новогодишен подарок и ќе им се допадне. Може да се користи и како ноќна светилка, што може да помогне да се создаде удобна и пријатна атмосфера. Со рамен и стабилен дизајн на дното, може да стои на работната површина стабилно, безбеден и удобен за употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Блузи за вежбање За Мажи Ретро И Секојдневен Елек Со Пруги Со Една Aut Зимски Костум Машки Машки Тенкови Раглан Кошула Со Долги

DEN 431.84

Пол : машкикарактеристики : € Материјал●изработен е од висококвалитетни материјали и е доволно издржл�

Umитај Летни Фустани Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабав Фустан На Плажа Со А-Линија

DEN 3.33

Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабава АЛинија Фустан За Плажа Женск�

Дорман Задна Десна Внатрешна Рачка На Вратата За Специфични Модели На Џипови, Хром Одговара избери: 2005-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ, 2006-ЏИП

DEN 238.24

Сакате нова внатрешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врати�

мњин женски блузи и блузи фустани кошули карирани долги ракави обичен патент ролна врвна кошула печатена блуза женски туника

DEN 0.33

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.