• Ново
Мера ме мене целото тело Вибрации Платформа за вежбање фитнес машина, BO од 2

Мера ме мене целото тело Вибрации Платформа за вежбање фитнес машина, BO од 2

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Оваа машина за вежбање на платформата за вибрации на целото тело Merax доаѓа со масивен мотор со тивок погон од 1500 W и 60 нивоа на брзина, што ви дава голем опсег и моќен тренинг. Merax ME560 Платформа за вибрации на целото тело за вежбање фитнес машина, кутија 1 од 2 : 60 брзина и силна вибрација на масажа обезбедуваат различно чувство на вашето тело. Двојни контролни панели за контрола на брзината и движењето во која било позиција. Совршено за тонирање на мускулите, градење на мускули, губење на тежината и намалување на целулитот. Опремен со ленти за јога за подобрување на неговиот потенцијал за подобрување на горниот дел од телото и рацете. 3 различни претходно поставени програми и рачна програма можат да бидат избрани според различни потреби. Капацитет на тежина : 330 фунти. Димензии на производот : 60x30x29 ". Тежина на производот : 110 фунти (испорачани во 2 пакувања). Веб-страница за складирање на пикап Белешка : Оваа ставка е спакувана во повеќе големи кутии кои можеби не се вклопуваат во возило со стандардна големина. Ве молиме, проверете дали имате големи автомобил или камион за пикап во продавница.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сончање Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветен Принт Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороденче Боди Со Лента

DEN 303.84

Новороденчиња Девојчиња Ромпер Цветни Печати Летаат Ракав Екипажот Вратот Комбинезони Лето Новороден�

Женска Егзотична Долна Облека Поставува Не-Трага Мраз Свила Дише Среден Струк Еднобојна Долна Облека Ноќна Облека Беж М

DEN 239.84

Женска Егзотична Долна Облека Комплети 3пц Мраз Без Трага Свила За Дишење Долна Облека Со Еднобојна Цвр�

Ли - Светски Женски Сандали Женски Флип Апостолки Удобни Станови Сандали За Жени Гладијатор Боемски Монистра Летни Чевли Отворено

DEN 2.33

Сандали За Жени Чевли Чевли Модни Дами Боемски Потпетици Сандали Сандали Со Високи Прсти Клин Танга За �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.