• Ново
Атлетски дела момчиња со кратки ракави перформанси, големини 4- & хаски

Атлетски дела момчиња со кратки ракави перформанси, големини 4- & хаски

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Оваа маичка мора да има за секое активно момче! Направено со рециклирани материјали, оваа ткаенина има лесен и дише чувство. Изведбата на момчето на Атлетик Работи го оддаваше потта и брзо се суши, што го прави совршен за каква било активност. Направено од џакард плетен што дава дополнителна вентилација, оваа мета има лесна текстура и одлично чувство на рака. Овој TEE има рефлексивни детали за дополнителна видливост во околини со слабо светло. Направено во најразлични одлични бои, оваа разноврсна изведба од атлетски дела е сигурно дека ќе се повтори носи од вашиот мал спортист! Материјал : 60% најлон/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Active. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Driworks технологија за влага и брзо сушење; Вентилација за дишење на мрежа; лесна, мека и ознака помалку за тотална удобност; лого на топлинска заптивка; рефлексивно допирање; quакард плете. Изведба на кратки ракави за момчиња од атлетски дела.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мажи Пролет И Лето Еднобојна Лабава Секојдневна Улична Фитнес Вратоврска Мулти Џебови Спортски Панталони На Отворено Шорцеви

DEN 383.36

Големина : М Половината : 64см / 25.20" Колк : 100см / 39.37" Должина : 32см / 12.60" Големина : Л Половината : 68см / 26.77" Кол�

Багиланое Мало Бебе Девојче Долги Панталони Сет Писмо Срце Рагби Печатење Маици Со Долги Ракави Блузи + Разгорени ПАНТАЛОНИ

DEN 303.68

Дете Деца Девојки 2 Парчиња Облека, Писмо Срцето Рагби Печатење Круг Вратот Долг Ракав Блузи + Одблесоко�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.