• Ново
Градници За Жени Без Прерамки Без Градник За Долна Жица Црвено, 36

Градници За Жени Без Прерамки Без Градник За Долна Жица Црвено, 36

Оценка на клиентот:
DEN 282.88

Износ
Залиха

Градници За Жени 2023 Без Прерамки Притисни Нагоре Без Долна Жица Градник Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : . Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,. Должина на ракавот : Без Ракави. Како Да се мие : Рачно Миење Ладно. Што добивате : 1x долна облека (Без градите рампа) Големина шема : . Големина : 36 Чаша : 36/80 CSize : 38 Чаша : 38/85 CSize : 40 Чаша : 40/90 CSize : 42 Чаша : 42csize : 44 Чаша : 44/100 C УДОБНОСТА Е КЛУЧНА : удобност Одговара на технологијата флексибилни за прилагодено вклопување. КВАЛИТЕТ ШТО МОЖЕТЕ да ГО ПОЧУВСТВУВАТЕ : Мека, ребреста ткаенина со навестување на спандекс за тоа совршено истегнување. БЕСПРЕКОРНА УДОБНОСТ : лесно ги отфрливме шевовите правејќи ја оваа една од вашите најласкави нараквици!. ДЕТАЛИТЕ : кука и затворач за очи и прилагодливи ремени за безбедност и удобност на кои можете да сметате!. РАЧНО ПЕРЕЊЕ : рачно миење ладна вода со слични бои. Не користете омекнувач. Не избелувајте. Линија сува. Не пеглајте.

Карактеристики

Производи во категоријата

Umитај Летни Фустани Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабав Фустан На Плажа Со А-Линија

DEN 3.33

Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабава АЛинија Фустан За Плажа Женск�

Женски Панталони Женски Памучни Лежерни Лабави Панталони Удобни Работни Панталони Со Џебови Еластични Панталони Со Врвки Со

DEN 228.16

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Wotryit) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фо�

Имате Жени Плус Големина Блузи Женска Мода Секојдневен Ден На Лабава Независност Печатење Краток Ракав V Вратот Маица Врвот

DEN 2.67

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Жени Врвови Графички Отпечатоци В - Вратот Ракав Женски

DEN 255.84

Kscykkd Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Женски Врвови Графички

мњин женски блузи и блузи фустани кошули карирани долги ракави обичен патент ролна врвна кошула печатена блуза женски туника

DEN 0.33

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.