• Ново
Мијаилима Нова Мода Жените О-Вратот Писма Пеперутка Печатење Долги Ракави Дуксер Блузи

Мијаилима Нова Мода Жените О-Вратот Писма Пеперутка Печатење Долги Ракави Дуксер Блузи

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена.Модни Жени О-Вратот Букви Пеперутка Печатење Долги Ракави Дуксер Врвовиспроверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : € Материјал : Полиестер, Меки И Удобни Карактеристики : Долги Ракави, Дневно, Моден Стил.+Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима.Содржина на пакетот : 1 х женски дуксер информации за производот : Сезона : Пролет Aut Зимски Пол : Жени Прилика : Мода, Дневен Материјал : Должина На Полиестерблуза : Редовен Стил : Мода, Обичнасеусукеубустслевелнина Рамо S483496cm/37.80"57cm/22.44"59cm/23.23"45cm/17.72"M61036100cm/39.37"59cm/23.23"61cm/24.02"47cm/18.50"L81238104cm/40.94"61cm/24.02"63cm/24.80"49cm/19.29"XL101440108cm/42.52"63cm/24.80"65cm/25.59"51cm/20.08"XXL121642112cm/44.09"65cm/25.59"67cm/26.38"53cm/20.87"3 XL141844116cm/45.67"67cm/26.38"70cm/27.56"54cm/21.26"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Sleeve : 57cm/22.44"Length : 59cm/23.23"Рамо : 45см/17.72"Големина : МУС : 6УК : 10ЕУ : 36биста : 100см/39.37"Ракав : 59см/23.23"Должина : 61см/24.02"Рамо : 47см/18.50"Големина : ЛУС : 8УК : 12ЕУ : 38биста : 104см/40.94"Ракав : 61см/24.02"должина : 63cm/24.80"РАМО : 49 CM/19.29"големина : xlus : 10uk : 14eu : 40bust : 108cm/42.52"ракав : 63cm/24.80"должина : 65cm/25.59"РАМО : 51 CM/20.08"големина : xxlus : 12uk : 16eu : 42биста : 112см/44.09"РАКАВ : 65СМ/25.59"должина : 67см/26.38"Рамо : 53см/20.87"големина : 3хлус : 14еу : 18еу : 44биста : 116см/45.67"РАКАВ : 67СМ/26.38"должина : 70см/27.56"рамо : 54см/21.26" има Извонреден ДИЗАЈН НА ЃЕРДАН и МНОГУ УБАВИ СКРИЕНИ во мали детали. Ве прават попривлечни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Виадха Секси Фустани За Жени Датум Ноќ Секси Долна Облека Чипка Секси Едно Парче Боди Решетката Трим Боукнот Декор Теди

DEN 2.67

Женски Секси Долна Облека Чипка Секси Едно Парче Боди Решетката Трим Лакнот Декор Teddiesfearties : Водат, тено�

Ти Сакаш Жени Цветен Декор Сандали Со Ремени За Глуждот Сандали За Одмор Клин Сандали Лето Удобни Дневни Едноставни Обувки За

DEN 3.00

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,25" Големина : 3

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.