• Ново
Вештачка Претходно осветлена Божиќна Висечка Корпа Со Борови Шишарки Бобинки За Внатрешни Украси Од Надворешниот Ѕид

Вештачка Претходно осветлена Божиќна Висечка Корпа Со Борови Шишарки Бобинки За Внатрешни Украси Од Надворешниот Ѕид

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Вештачка Божиќна Висечка Корпа, Висечки Декор со Борови Шишарки, БЕЛИ ЛЕД Светла, Новогодишни Украси [Украси За Божиќна Декорација] : Божиќна висечка корпа исечена со црвени бобинки, борови шишарки, снег и 30 ЛЕД светла (треба да инсталирате батерија, батеријата не е вклучена), меѓу нив, големиот боров конус е подвижен, а положбата на боровиот конус може да се постави според вашите сопствени преференции. Особено е погоден за тремови, стреа на прозорци, балкони и градини за да создаде радосна и топла празнична атмосфера. [Самостојна Претходно осветлена Висечка Корпа] : извадете ја корпата за цвеќе од кесата за пакување, а потоа истегнете ги лисјата малку нанадвор и завиткајте ЈА ЛЕД-светлината околу лисјата. Кога ќе дојде ноќта, вклучете ГО LED светлото и можете да добиете бујна И привлечна Осветлена Висечка Божиќна корпа. Совршена големина (20 * 20 инчи), погодна за секој агол од домот. [Уникатен Дизајн] лесен и компактен дизајн на големина, за време на празниците, може да се закачи на ѕидот, вратата, па дури и на каминот. Борови Шишарки и црвени бобинки се многу убави и можат да додадат боја во вашиот дом. Закачувањето На Божиќната корпа може да создаде целосна Божиќна атмосфера за нашата куќа!. [Празнична Привлечност] Божиќната украсна топчеста висечка корпа изработена од висококвалитетни пвц материјали, не како вистински цвеќиња и растенија, нема потреба од вода или средување, само треба лежерно да уживате Во Божиќните и Новогодишните празници. [Сигурен По Продажбата] : нашите специјализирани во различни партии, свадба, дипломирање, Ноќта на Вештерките, Денот На Благодарноста, Божиќ, итн.Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе ви обезбедиме 100% задоволителна услуга во секое време.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ознака за кучиња - Персонализирана ознака за домашно милениче - Ознака за кучиња - Ознаки за кучиња за кучиња персонализирани

DEN 2.00

Ознаките за миленичиња персонализираа совршена ознака за името за вашето куче или мачка, или подарок за

Женски Блузи Раглан Ракави Меки Маици Жени Жени Секојдневно Лето Круг Вратот Резервоарот Блузи Бел Краток Ракав Тренингот Кошули

DEN 2.67

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ра

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.