• Ново
Менхетен Удобност Аура 28. во. Сина И Полиран Месинг Нерѓосувачки Челик Бар Столче

Менхетен Удобност Аура 28. во. Сина И Полиран Месинг Нерѓосувачки Челик Бар Столче

Оценка на клиентот:
DEN 639.84

Износ
Залиха

Студија во рамнотежа. Овој бар столче е недооценено луксуз. Одликувајќи се со дизајн на пловечка рамка со закривена основа, неговиот уникатен модерен стил создава непобитно чувство на леснотија. Мазниот Тапацир Од Вештачка Кожа е прилагоден на елегантно амортизирано седиште кое лесно се потпира на полирана метална основа, зголемувајќи го неговото чувство без напор. Неговиот шик полиран месинг финиш дава суптилно раскошен допир што ќе ја подигне атмосферата во секој простор за јадење. За да го комплетирате изгледот, координирајте се со Столчето За Јадење Аура. Модерен Шанк Без Грб Совршен За Елегантна Употреба во Бар и Кујна. * Мерки : 16.54 во. Должина, 28,54 во. Висина, 16.54 во. Длабочина. * Полиран Месинг Од Метална Основа Од Нерѓосувачки Челик * Тапациран Во Вештачка Кожа со Подлога од Пена. * Дизајн без грб Со Геометриска Основа . * Вклучува Подлога За Потпирачи За Нозе * Висина На Седиштето : 28,54 " * Доставени До Вас Целосно Собрани! Не Е Потребно Собрание!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дорман Задна Десна Внатрешна Рачка На Вратата За Специфични Модели На Џипови, Хром Одговара избери: 2005-ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ, 2006-ЏИП

DEN 238.24

Сакате нова внатрешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врати�

Женски Панталони Женски Памучни Лежерни Лабави Панталони Удобни Работни Панталони Со Џебови Еластични Панталони Со Врвки Со

DEN 228.16

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Wotryit) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фо�

Umитај Летни Фустани Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабав Фустан На Плажа Со А-Линија

DEN 3.33

Женски Летен Лежерен Цветен Принт Без Прерамки Здолниште Со Брчки Лабава АЛинија Фустан За Плажа Женск�

Тавоп Жени Секси Гроздобер Печатење Чипка Бикини Склекови Обложени Костими За Капење Облека За Плажа Комплет Женски Едноделни

DEN 2.00

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.