• Ново
Заштита на слухот на капа за новороденчиња и мали деца- Топаз

Заштита на слухот на капа за новороденчиња и мали деца- Топаз

Оценка на клиентот:
DEN 191.84

Износ
Залиха

Хушната капа е капа за омекнување на бучава за бебиња. Совршено е за употреба за време на дремнување, да ги задржи бебињата да спијат звучно низ звуците на домаќинството кои постојано ги зачудуваат будни. Исто така е одлично да се користи надвор од брута за да го задржи вашето бебе удобно и да го заштити нивното слух во бучни секојдневни поставки, како што се ресторани, воздушни патувања, спортски настани, богослужба и семејни собири. Хеш капа не е звук доказ, туку ги филтрира звуците за да се избегне прекумерна стимулација и да се направат околини удобни и безбедни. Детали за големината : Мали раѓање-9 килограми, средни 2-4 месеци, големи 5-9 месеци Hush Hat ™ користи слој на мрежа за да ја инженира пената. Мрежата дозволува пената да реагира на топлината на кожата на бебето, во согласност со увото. Ние користиме супер мека, истегната ткаенина за комплет Jerseyерси што може да дише за сите клими. Тоа е преку нашето широко истражување што ја прави омилената капа за бебиња на Hush Hat.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ли - Светски Женски Сандали Женски Флип Апостолки Удобни Станови Сандали За Жени Гладијатор Боемски Монистра Летни Чевли Отворено

DEN 2.33

Сандали За Жени Чевли Чевли Модни Дами Боемски Потпетици Сандали Сандали Со Високи Прсти Клин Танга За �

Дикона Жени Еден Костим За Капење В - Вратот Шпагети Ремен Стомак Контрола Костим За Капење Костим За Капење Мрежа Костими За

DEN 1.33

Жените Бикини Ромпер, Без Ракави V Вратот Надвор Од Рамото Види Преку Точка Пливање Лето Плажа Костими З�

Багиланое Мало Бебе Девојче Долги Панталони Сет Писмо Срце Рагби Печатење Маици Со Долги Ракави Блузи + Разгорени ПАНТАЛОНИ

DEN 303.68

Дете Деца Девојки 2 Парчиња Облека, Писмо Срцето Рагби Печатење Круг Вратот Долг Ракав Блузи + Одблесоко�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.